Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği nerede, nasıl gidilir?

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği, Kartal’da faaliyet gösteren özel bir polikliniktir. Genellikle güzellik üzerine hizmetler verilir. Cilt bakımı, dolgu, saç ekimi, mezoterapi, botoks ve epilasyon bölümleri vardır.

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği nerede, nasıl gidilir? Burada Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği Nerede?

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Kartal Atalar Özel Dünya Polikliniği Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Üsküdar Caddesi’ndeki “Atalar Marmaray” otobüs durağına 150 metre mesafededir (16 / 16A / 17 / 133G / 133N İETT otobüsleri ve Kadıköy – Kartal / Kadıköy – Pendik minibüsleri geçer). Tekel Caddesi’ndeki Atalar Alt Geçit otobüs durağına 150 metre uzaklıktadır (134YK / 252 İETT otobüsleri geçer).
  2. Marmaray Atalar istasyonuna 150 metre mesafededir. Marmaray ile ulaşım için Atalar istasyonunda inip Kartal yönünde 150 metre yürümelisiniz.
  3. Metro ile ulaşım için Hastane-Adliye istasyonunda inip 134YK İETT otobüsü ile aktarma yaparak Atalar Alt Geçit durağında inmeniz ve Üsküdar Caddesi’ne geçerek Kartal yönünde 150 metre yürümeniz gerekir.