Kartal Cemevi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Cemevi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Cemevi Kultur Egitim Ve Sosyal Dayanisma Vakfi (Kartal Cemevi Vakfı) ile ilgili bilgiler ve ulaşım detayları.

Kartal Esentepe Mahallesi’nde yer alan Kartal Cemevi Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Kartal Cemevi, 1993 yılında Kartal Cemevi Kültür, Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Derneği adıyla kuruldu. Kartal Cemevi’nde Perşembe günleri cem yapılır, çeşitli kültür sanat ve eğitim faaliyetleri organize edilir ve cenaze törenleri yapılır.

Kartal Cemevi’ne nasıl gidilir?

Adres: Esentepe Mahallesi, Yaşardoğu Cd. No:9, 34870 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 387 15 75.

Toros Caddesi’ndeki Şehit Muammer Çelik durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan KM33 İETT otobüsü ve caddeden Kartal – Doğum Hastanesi ve Kartal – Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi minibüsleri geçer.

Kartal – Soğanlık minibüsünün geçtiği İnönü Caddessi’ne 350 metre uzaklıktadır, İnönü Caddesi’ndeki KM34 İETT otobüsünün geçtiği Şehit Dursun Kaya Sokak durağına 550 metre uzaklıktadır.

Kartal Cemevi’ne ulaşım

1. Kartal Merkezden ulaşım: KM33 / KM34 İETT otobüsü veya C79 Doğum Hastanesi / C81 Soğanlık minibüsü ile gidebilirsiniz.

2. Atalar, Orhantepe, Cevizli gibi semtlerden ulaşım için öncelikle Kartal Merkeze gitmeniz gerekmektedir.

3. Yunus ve Topselvi’den KM33 ile gidebilirsiniz. Soğanlık’tan C81 Kartal Soğanlık minibüsü ile gidebilirsiniz.

4. Uğur Mumcu’dan 132S, Hürriyet Mahallesi’nden KM32 İETT otobüsü ile Spor Caddesi’ndeki Kartal Hükümet Konağı durağında inin ve Cengiz Topel Caddesi’ndeki Cengiz Topel durağında KM33 İETT otobüsüne aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

5. Marmaray ile gitmek isterseniz, Kartal’da inin ve yukarıda Kartal merkez için verilen yol tarifine uyun. Metro ile gitmek isterseniz Hastane – Adliye durağında inin ve C79 Kartal – Java minibüsü ile gidebilirsiniz.