Nar Market Kartal nerede, nasıl gidilir?

Nar Market Kartal hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Nar Market, Petroliş Mahallesi Kızılay Bulvarı üzerinde yer alan bir markettir. Daha önce Damla Hipermarketleri adıyla hizmet vermekteydi, ancak sahiplik değişikliği ile ismi değişmiştir.

Kartal’da 2001 yılında hizmet vermeye başlayan ve şu anda 3 şubesi bulunan Damla Hipermarketleri, Temmuz ayında Onur Grubu tarafından satın alındığı öğrenildi. Kartal Nar Online market adresi, çalışma saatleri ve telefon numarası gibi bilmek isteyebileceğiniz tüm bilgiler.

Damla Market şubeleri tadilattan geçirilerek grup bünyesinde Nar Online isimli market adıyla hizmet açıldı. “Bereketli Alışveriş” sloganıyla yola çıkan Nar Market açılışı ile beraber birçok üründe indirime gidildiği belirtildi.

Kartal Nar Online market nerede?

Önünden KM34 İETT otobüsü ve C81 Kartal – Esentepe minibüsü geçmektedir. Otobüsten Tanyeri Sokağı durağında inebilirsiniz.

Nar Market adresi, Petroliş Mahallesi, Kızılay Bulvarı, No:58/A-B, 34862 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 302 13 56.