Kartal Sanat Tiyatrosu nerede, nasıl gidilir?

Kartal Sanat Tiyatrosu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal’da bulunan Kartal Sanat Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen tiyatro oyunlarını takip edebilirsiniz. Kartal Sanat Tiyatrosu sahnesi tarafından üretilen ve ilçede sergilenen oyunları izlemek için topluluğu güncel olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada Kartal Sanat Tiyatrosu (@kartalsanattiyatrosu) Instagram hesabı üzerinden faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Kartal Sanat Tiyatrosu’na nasıl gidilir?

Adres: Kordonboyu Mahallesi, Uygar Sokak, No:1, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 389 25 23.

Tekel Caddesi’ndeki Atalar Alt Geçit durağına 150 metre (134YK ve 252 İETT otobüsü geçer), sahil yolundaki Trabzonspor durağına 300 metre (16D, 133T ve E-9 İETT otobüsü ve Pendik – Bostancı dolmuşu geçer), Üsküdar Caddesi’ndeki Atalar Marmaray durağına 150 metre (16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T İETT otobüsü ve Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy minibüsü geçer) uzaklıktadır. Ayrıca Atalar Marmaray istasyonunun hemen yan sokağındadır.

Kartal Sanat Tiyatrosu’na ulaşım

1. Kartal Sanat Tiyatrosu’na metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Hastane – Adliye durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, hastane çıkış kapısına gidin. 134YK İETT otobüslerine binip Tekel Caddesi’ndeki Atalar Alt Geçit durağında inerek gidebilirsiniz.

2. Kartal Sanat Tiyatrosu’na Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Atalar durağında inin. Tekel Caddesi üzerinde yürüyerek 2 dakikada varabilirsiniz.

3. Kartal Sanat Tiyatrosu’na otobüsle ile gitmek için Tekel Caddesindeki “Atalar Alt Geçit” durağında inerek gidilir. Üsküdar Caddesindeki “Beyaz Köşk” durağında inerek gidilir. Turgut Özal Bulvarındaki “Trabzonspor” durağında inerek gidilir.

4. Kartal Sanat Tiyatrosu’na Üsküdar Caddesi’nden geçen Kartal – Kadıköy ile Pendik – Kadıköy minibüsleri ile gidilebilir. Minibüsten Atalar Marmaray alt geçicinde inip sahil tarafına geçin ve 10 dakikalık yürüyüşle gidebilirsiniz.