Koçtaş Kartal mağazası nerede, nasıl gidilir?

Koçtaş Kartal mağazası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Atalar sahilinde yer alan Koçtaş Kartal mağazasında eviniz için her türlü ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Koçtaş’ın Kartal mağazasına gitmek isteyenler Marmaray ile Başak durağında inerek gidebilirler. Otobüsle gitmek isteyenler sahilden 16D İETT otobüsüne binip Yapı Market durağında inebilir. Daha fazla yol tarifini aşağıda bulabilirsiniz.

Adresi: Kordonboyu Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:61, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 586 49 00.

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez – Atalar – Orhantepe: Koçtaş Kartal mağazasına gitmek için Kartal sahilden 16D / 133T İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Yapı Market durağında inin. Ayrıca Tekel Caddesi üzerinden 134YK / 252 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Sera Sokak durağında inin. Minibüs caddesinden gitmek isterseniz, 16 / 17 / 16A İETT otobüsleri ile Teknik Lise durağında inerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Üsküdar Caddesi’nden geçen bir minibüse binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Orhangazi veya 30 Ağustos caddelerinden 134YK İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM30 İETT otobüsü ile Teknik Lise durağında inerek gidebilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: Kartal – Topselvi minibüsü ile Kartal merkeze inin. Ardından yukarıda Kartal için verilen yol tarifine uyabilirsiniz.
  • Yunus: Marmaray ile Başak’ta inerek gidebilirsiniz veya sahilden 16D / 133T İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: Sahilden giden minibüse binebilirsiniz veya 132S İETT otobüsü ile Kartal sahile inip 16D İETT otobüsü ile aktarma yapabilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı): C93 Kartal – Hürriyet minibüsü ile Kartal’a inip ardından Kartal için verilen yol tarifine uyabilirsiniz.
  • Soğanlık: 134YK İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Sera Sokak durağında inin.

3. Pendik’ten ulaşım: Pendik’ten Kartal Koçtaş’a giderken Marmaray ile Başak’ta inerek gidebilirsiniz. Otobüsle 16D İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.