Maltepe Gülsuyu Cemevi nerede, nasıl gidilir?

Maltepe Gülsuyu Cemevi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Maltepe Cemevi, Maltepe’nin Gülsuyu Mahallesi’nde vatandaşlara hizmet vermekte olan bir ibadethanedir. Maltepe Gülsuyu Cemevi bir süredir Maltepe Belediyesi ile arasında yaşanan sorunla gündeme gelen tartışmalı bir binada bulunuyor.

Maltepe Gülsuyu Cemevi’ne nasıl gidilir?

Adres: Gülsuyu Mahallesi, Adatepe Caddesi, No:18, 34848 Maltepe / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 427 41 42.

Adatepe Caddesi’ndeki 122. Evler Camii otobüs durağı ile ulaşılabilir. Duraktan KM47 Gülensu – Huzurevi Metro İETT otobüsü geçer.

Metro ile gitmek isterseniz, Gülsuyu’nda inip yürüyerek ulaşabilirsiniz veya Huzurevi’nde inip KM47 ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile gitmek isterseniz, Maltepe’de inip minibüsle aktarma yapabilirsiniz.

Maltepe Gülsuyu Cemevi’ne ulaşım

1. Maltepe’den ulaşım: Maltepe merkezden C-91 Zümrütevler, C-58 Narcity, C-58 Kiptaş, C-58 Gülendu, C-87 Esenkent minibüsleri ile gidebilirsiniz. Ayrıca 133F İETT otobüsü ile Şehit P. H. Fidan Yokuşu durağında inilerek 1 km yol yürüyerek gidilebilir. Ayrıca metro ile Huzurevi’nde inip KM47 ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz.

2. Pendik, Tuzla ve Kartal’dan ulaşım: Marmaray ile Maltepe’ye gidip yukarıda belirtilen minibüslerden birine binerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro ile Huzurevi’nde inip KM47 ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz.

3. Kadıköy’den ulaşım: Metro ile Huzurevi’nde inip KM47 ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca 16D İETT otobüsü ile Maltepe sahile giderek, daha sonra minibüse binerek ulaşabilirsiniz.