Maltepe Cevahir Hotel nerede, nasıl gidilir?

Maltepe Cevahir Hotel hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Anadolu yakasına pozitif değer katmaya devam eden Cevahir Hotel İstanbul Asia, 198 odası, Prens Adaları manzarası, Maltepe Dragos Sahilinde, Sabiha Gökçen Havalimanına 15 km., Bostancı İskelesine 5 km. mesafede konumludur.

Konforlu konaklamalarınız ve muhteşem organizasyonlarınız için her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, kapalı-açık yüzme havuzları, Spa Sağlık Merkezi, Toplantı ve Balo Salonları’nın bulunduğu Cevahir Hotel İstanbul Asia, konuklarına hayatın tüm güzelliklerini bir arada yaşatıyor.

Maltepe Cevahir Hotel’e nasıl gidilir?

Adres: Yalı, Turgut Özal Blv. No:261, 34844 Maltepe / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 500 00 00.

Maltepe Peronlar İETT durağına giden tüm otobüslerle gidebilirsiniz. Maltepe Sahil Yolundaki Dr. Sadık Ahmet durağına 50 metre (16D / 133T / E-9 İETT otobüsü) uzaklıktadır. Marmaray Maltepe istasyonuna 600 metre uzaklıktadır. Ayrıca D37 Bostancı – Pendik dolmuşu ile ulaşabilirsiniz.

Maltepe Cevahir Hotel’e ulaşım

1. Kartal’dan ulaşım: Sahil yolundan 16D İETT otobüsüne binin ve Dr. Sadık Ahmet durağında inin.

2. Pendik’ten ulaşım: Pendik’ten 133T veya 16D İETT otobüsüne binin ve Dr. Sadık Ahmet durağında inin.

3. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ulaşım: Havalimanından E-9 İETT otobüsüne binin ve Maltepe sahilinde yer alan Dr. Sadık Ahmet durağında inin.

4. Kadıköy’den ulaşım: Kadıköy Rıhtım’dan kalkan 16D İETT otobüsüne binin ve Dr. Sadık Ahmet durağında inin. Dilerseniz metro ile gidebilirsiniz. Metrodan Maltepe’de inin ve C64 Maltepe minibüsüne binin. Marmaray ile gitmek isterseniz Maltepe’de inip sahile yürümeniz gerekir.

5. İstanbul Havalimanı’ndan ulaşım: HVIST-13 nolu hat ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidin ve buradan E-9 İETT otobüsüne binin. Otobüsten Dr. Sadık Ahmet durağında inin.

6. Eminönü’nden ulaşım: Marmaray’a binin ve Maltepe’de inin. Trenden indikten sonra sahilde Kartal yönünde 200 metre yürüyün.