Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru nerede, nasıl gidilir?

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru, Maltepe sahildeki dolgu alanında bulunan bir bisiklet parkurudur. Altyapısı 2023 yılında İBB tarafından yenilenen Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru, bisiklet sürücülerinin hizmetinde bulunan önemli parkurlardan biridir.

maltepe veledrom
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru nerede, nasıl gidilir? Burada Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru Nerede?

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Maltepe Veledrom Bisiklet Parkuru Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Konum olarak sahil yolundaki “Adatepe Sahil” İETT durağına denk gelir. Karavan parkına yakındır. Feyzullah Mahallesi sahil kısmında, Yalı Mahallesi sınırları içinde kalır. Yelken kulübü ve Beltur Burger’den öncedir, yani alanın Maltepe merkez tarafındadır.
  2. İETT ile ulaşım için “Adatepe Sahil” İETT durağında inmek gerekir.
  3. Marmaray ile ulaşım için Süreyya Plajı durağında inmek gerekir, ancak yaklaşık 1 km yürüyüş mesafesi vardır.