Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Penguen Kitabevi, İstanbul’daki önemli kitapçılardan biridir. Penguen Kitabevi’nin Kartal Atalar’da da bir şubesi bulunur. Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi konum olarak Marmaray Atalar istasyonunun yanındaki Referans Kartal Kordonboyu Rezidans içinde yer alır.

Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi nerede, nasıl gidilir? Burada Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi Nerede?

Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Kartal Penguen Kitabevi Atalar şubesi Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Üsküdar Caddesi’ndeki “Atalar Marmaray” otobüs durağına 150 metre mesafededir (16 / 16A / 17 / 133G / 133N İETT otobüsleri ve Kadıköy – Kartal / Kadıköy – Pendik minibüsleri geçer).
  2. Tekel Caddesi’ndeki Atalar Alt Geçit otobüs durağına 150 metre uzaklıktadır (134YK / 252 İETT otobüsleri geçer).
  3. Marmaray Atalar istasyonuna 150 metre mesafededir. Atalar İstasyonunda inerek kolayca ulaşanilirsiniz.