Sultangazi Etkinlik Alanı nerede, nasıl gidilir?

Sultangazi Etkinlik Alanı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Sultangazi Etkinlik Alanı’nın nerede olduğunu merak edenler için Sultangazi Belediyesi Etkinlik Alanına ulaşım hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik: Hangi İETT otobüsü ile gidilir, otobüsten nereden inmek gereklidir?

Sultangazi Etkinlik Alanı, çeşitli festivallere ve il tanıtım günlerine ev sahipliği yapıyor. Peki Sultangazi Etkinlik Alanı tam olarak nerede ve oraya nasıl gidilir?

Sultangazi Etkinlik Alanı nerede?

Sultangazi Etkinlik Alanı, Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu mahallesi sınırları içinde yer alan, ilçe belediyesi tarafından organize edilen bir etkinlik alanıdır. Alanda çeşitli ürün satış kabinleri bulunur ve esnafın vatandaşlara çeşitli etkinliklerde ürünlerini sunması sağlanır.

Sultangazi Etkinlik Alanı adresi: Uğur Mumcu Mahallesi, 2315 sokak ile 2316 sokak arasında bulunur. Ulaşım için aşağıdaki yol tariflerini inceleyebilirsiniz.

Sultangazi Etkinlik Alanına nasıl gidilir?

En yakın otobüs durakları: “Atatürk Bulvarı” ve “75. Yıl Ortaokulu” duraklarıdır.

“75. Yıl Ortaokulu” durağından geçen MK53 nolu İETT otobüsü, Sultangazi Peron – Tekstilkent Metro arasında çalışır.

Beşiktaş tarafından “M7 Yıldız – Mahmutbey Metro Hattı” ile Tekstilkent metro istasyonunda inip buradan MK53 nolu İETT otobüsü ile alana aktarma yapabilirsiniz. Mecidiyeköy metrobüs durağından M7 hattına geçebilirsiniz.

Eminönü tarafından “T4 Topkapı – Mescid-i Selam Tramvay Hattı” ile Karadeniz durağında inip MK53 otobüsüne aktarma yapabilirsiniz.