Türkan Saylan Kültür Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Türkan Saylan Kültür Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe ilçesinde, Gülsuyu Mahallesi sınırlarında E5 Yanyol’da yer alan bir kültür merkezidir. Maltepe Belediyesi tarafından işletilmektedir. İsmi, FETÖ terör örgütünün hedefi olan tıp doktoru, akademisyen, yazar, eğitimci ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin eski Genel Başkanı Türkan Saylan’a atfedilmiştir.

Türkan Saylan Kültür Merkezi’ne nasıl gidilir?

Adres: Türkan Saylan Kültür Merkezi, Gülsuyu Mah. Nar Sok. E5 Yanyol Üzeri Maltepe, İstanbul. Telefon numarası: 02165893600.

Türkan Saylan Kültür Merkezi, konum olarak Gülsuyu metro istasyonunun yanında bulunur. Bu nedenle metro ile gitmek için Gülsuyu durağında inmeniz gerekir.

Türkan Saylan Kültür Merkezi’nin önünden geçen otobüsler, KM30, KM33, KM34, KM48 nolu İETT otobüsleridir. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nin önünden geçen minibüsler, C87 Maltepe – Esenkent, C58 Maltepe – Gülsuyu – Gülensu ve C90 Kartal – Esenkent minibüsleridir. Ayrıca D-100’den geçen çok sayıda otobüs hattını kullanabilirsiniz.

Türkan Saylan Kültür Merkezi’ne nasıl gidilir?

1. Maltepe merkezden ulaşım: Maltepe – Esenkent minibüsü ve Maltepe – Gülsuyu – Gülensu minibüsü ile gidebilirsiniz.

2. Kartal’dan ulaşım: Kartal – Esenkent minibüsü ve KM34 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.

3. Kadıköy’den ulaşım: Kadıköy – Tavşantepe metrosu ile gidebilirsiniz.