Beykoz elektrik kesintisi

Beykoz'da elektrik kesintileri hakkında bilgiler. Yeni bir elektrik kesintisi var mı, elektrikler kaç saat kesik olacak ve tekrar ne zaman gelecek?

AYEDAŞ tarafından İstanbul Beykoz’da planlı olarak yapılan elektrik kesintilerine güncel olarak bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kesintileri görmek için sayfayı aşağıya doğru okumaya devam edin. Beykoz ilçesi güncel elektrik kesintisi bilgileri… Bugün Beykoz’da elektrikler kesilecek mi? Beykoz’da elektrikler ne zaman gelecek? Elektrik arızası giderildi mi?

Bu sayfada sadece planlı elektrik kesintileri yer almaktadır. Eğer şu anda elektrikler kesikse ve burada yazmıyorsa, kesinti plansızdır ve bir sorun var demektir. Öğrenmek için Aydedaş çağrı merkezini 186 nolu telefondan arayabilirsiniz. Bu sayfada Beykoz için elektrik kesinti bilgileri yer almaktadır.

Beykoz için güncel Elektrik Kesintileri

Beykoz ilçesinde Anadoluhisarı, Beykoz, Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Merkezköy, Paşabahçe ve Tokatköy gibi semtlerde yaşanan elektrik kesintileri güncel olarak bu sayfadan takip edilebilir.

AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgulamak için sistemlerini yeniledi. Bu nedenle Beykoz’da elektrik kesintisi sorgulama ekranına ulaşmak için şu yolu takip etmelisiniz:

1. AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgulama sayfasına bağlantıdan erişin.

2. PC’de giriyorsanız sol taraftaki formdan, cep telefonundan giriyorsanız “Adres seç” düğmesine dokunarak gelen formdan il “İstanbul”, ilçe “Beykoz”, bucak “Merkez”, belde “Merkez” ve son olarak yaşadığınız mahalle ve sokak bilgilerinizi seçin. Eğer form hata veriyorsa, “Konumunu Kullan” düğmesi ile sitenin GPS konumunuzdan bulunduğunuz yeri otomatik olarak seçmesini sağlayabilirsiniz.

kesinti sorgula 1

3. “Sorgula” düğmesine dokunun. Sistem kısa bir süre sonra size Beykoz’da yaşadığınız mahalleniz ve sokağınızla ilgili elektrik kesintisi bilgisini verecektir.

kesinti sorgula 2

4. “Şu anda” sekmesinde Beykoz’daki mevcut kesintileri, “Planlanan” sekmesinde ise Beykoz’da gelecekte yaşanacak planlı kesintileri görebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde mavi renkli kesintiler planlı bakım çalışmalarıdır, mor renkli kesintiler ise anlık arızaları ifade eder.

Daha Fazla Kent Rehberi