Şile su kesintisi

Şile'de su kesintileri hakkında bilgiler. Yeni bir su kesintisi var mı, sular kaç saat kesik olacak ve tekrar ne zaman gelecek?

İSKİ tarafından İstanbul Şile’de planlı olarak yapılan su kesintilerine güncel olarak bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kesintileri görmek için sayfayı aşağıya doğru okumaya devam edin. Şile ilçesi güncel su kesintisi bilgileri… Bugün Şile’de sular kesilecek mi? Şile’de sular ne zaman gelecek? Su borularındaki arıza ve bakım giderildi mi?

Eğer şu anda sular kesikse ve burada yazmıyorsa, kesinti plansızdır ve bir sorun var demektir. Öğrenmek için İSKİ çağrı merkezini 185 nolu telefondan arayabilirsiniz. Bu sayfada Şile için su kesinti bilgileri yer almaktadır.

Şile için güncel Su Kesintileri

Şile ilçesinde Erenler, İmrendere, Göksu, Bucaklı, Çataklı, İsaköy, Hasanlı, Çelebi, Sofular, Çavuş, Ovacık, Kurna, Geredeli, Hacılı, Kömürlük ve Kervansaray gibi semtlerde ve köylerde yaşanan su kesintileri güncel olarak bu sayfadan takip edilebilir. Bu sayfada sadece planlı su kesintileri yer almaktadır.

İSKİ su kesintisi sorgulamak için sistemlerini yeniledi. Bu nedenle Şile’de su kesintisi sorgulama ekranına ulaşmak için şu yolu takip etmelisiniz:

1. İSKİ su kesintisi sorgulama sayfasına bağlantıdan erişin.

2. “Bölge Seçiniz” yazan yerden “Asya” olarak seçim yapın.

iski su kesintisi sorgulama

3. “İlçe Seçiniz” yazan yerden “Şile” olarak seçim yapın.

sile-su-kesintisi-sorgulama

4. Şimdi Şile’da bir kesinti varsa aşağıda listelenmiş olarak görebilirsiniz. Eğer kesinti olmasına rağmen sayfada görünmüyorsa, İSKİ arıza kayıt sayfasından bildirebilirsiniz.

Daha Fazla Kent Rehberi