Fortnite Dünyayı Kurtar erken erişimden çıkıyor

Epic Games geçtiğimiz günlerde Fortnite’ın Dünyayı Kurtar modunun Erken Erişim’den ayrıldığını ve tam bir sürüm aldığını duyurdu. Fortnite’ın Dünyayı Kurtar modu ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Erken Erişim’de, bu yüzden modun Erken Erişim’den çıktığını görmek büyük bir şey.

Geçmişte, Epic, Dünyayı Kurtar modunu ücretsiz oynamayı düşünmüştü, ancak ne yazık ki, böyle olmayacak gibi görünüyor. Blog gönderisini okuyan Epic Games, Dünyayı Kurtar modunun “ücretsiz oynamaktan ziyade premium bir deneyim olarak kalacağını”, ancak bunun telafi edilmesine yardımcı olacak birkaç şey olduğunu belirtiyor.

Fortnite Dünyayı Kurtar

“Bugün, Save the World’ü Erken Erişim’den çıkarıyoruz ve oynaması serbest olmaktan ziyade premium bir deneyim olarak kalmaya karar verdik. Bu resmi sürümden sonra yeni içerik geliştirme yavaşlayacak, ancak Save the Word için macera burada bitmiyor ” dedi.

“Tüm ücretli Kurucuların Kurucu Paketleri bir sonraki seviyeye yükseltilecek ve yükseltilen pakete dahil olan tüm ödüllerin kilidini açacak… Ultimate Edition sahiplerine yeni Metal Takım Lideri Paketi ve 8.000 V-Bucks verilecek. ”

Epic Games tarafından belirtildiği gibi, Save the World oynaması ücretsiz olmayabilir, ancak Founder’s Pack’lere para koyanlar, bir sonraki pakete ücretsiz olarak yükseltilecek, bu da bu Founder’s Pack’lerde bulunan bazı harika öğeler olduğu için güzel .

Ultimate Edition’da ekstra para bırakanlar için yeni Metal Team Leader Pack’i ücretsiz alacaklar (oyuncular bu paketi ayrı olarak satın alabilirler).

Metal Takım Lideri Paketi ile yeni bir Kahraman, Papa Bear silah şeması, Warning Bow Back Bling, Metal Takım Lideri Mücadeleleri ve Dünyayı Kurtarmak için 20 dolarlık bir giriş fiyatı kazanacaksınız.

Buna ek olarak, Metal Takım Lideri Mücadeleleri size 1.000 V-Bucks, 500 X-Ray Bilet ve Efsanevi Troll Stash Llama kazanma yeteneği kazandıracak. Yeni zorluklar mevcut Kurucu giriş ödüllerinizi etkilemez. Bu öğelerin tümü Save the World, Battle Royale ve Creative gibi oyun modlarında çalışacaktır.