Antik Roma İmparatorluğu’nda geçen Lost Legions oyunu

Geliştirici Tarock Interactive, PC için dört oyuncuya kadar oynanabilen yeni bir açık dünya hayatta kalma oyunu olan Lost Legions’ı duyurdu. Oyun, 2025’in ilk yarısında çıkacak.

Oyunun geçtiği acımasız zamanlarda, soğuk dağlar ve yoğun ormanlar da dahil olmak üzere birden fazla biyomu geçerken, barbar kabilelerle ve kendi topraklarında olmanızdan dolayı kızgın olan çok büyük hayvanlarla yüzleşeceksiniz.

Roma’nın düşmüş Lejyonların kayıp üç sancağını kurtarma arayışınızda aletler üretmeniz, kamplar inşa etmeniz ve hayatta kalmak için savaşmanız gerekecek. Yukarıdaki duyuru fragmanına ve aşağıdaki galerideki ilk birkaç özel ekran görüntüsüne göz atın.

Lost Legions 2

Gerçekten destansı bir macera için tek başınıza oynamayı veya arkadaşlarınızla çevrimiçi grup halinde oynamayı seçin. Roma’nın kaderi sizin omuzlarınızda. Zorlukların üstesinden gelip onurunuzu geri mi alacaksınız, yoksa İmparatorluğun sınırlarının ötesindeki bir dünyanın sert gerçeklerinin kurbanı mı olacaksınız?

Lost Legions sadece hayatta kalmakla ilgili değil; Roma’nın ihtişamını yeniden inşa etmekle ilgili. Güçlü aletler üretin, güçlendirilmiş savaş kampları inşa edin ve bu düşman topraklarda bir yer edinmek için stratejik becerilerinizi kullanın.

Lost Legions 3

Kaynakları toplarken, silahlar ve zırhlar üretirken ve vahşi doğanın tehlikeleriyle yüzleşirken ürkütücü ormanlardan buzlu dağ zirvelerine kadar çeşitli biyomları keşfedin. Acımasız barbar kabileler ve yırtıcı hayvanlar, sizinle hedefiniz arasında duruyor. Oyundaki hedefiniz, düşmüş Lejyonların kayıp üç sancağını kurtarmak.