Kartal’da polis memuru başından vurulmuş halde bulundu

Kartal’da bir polis memuru başından vurulmuş olarak halde bulundu. Kartal’da polis Osman Y. Aydos’ta ormanlık alanda başından vurulmuş bir şekilde bulundu. Dehşet dolu olayın ardındaki sır perdesi çözümlenmeye çalışılıyor. Ağır yaralanan polis memuru Osman Y.’nin kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay saat 16:00 sıralarında Kartal Yakacık’ta bulunan Aydos ormanında meydana geldi. Ormanda bir polis başından tabanca ile vurulmuş halde bulundu. Yaralı polisin yanında bulunan kişi de karakola götürüldü. Olayın intihar girişimi olduğunu tahmin ediliyor.

Yaralı polisi bulan devriye aracı, ambulansı arayarak sağlık ekiplerine haber verdi. Edinilen bilgiye göre, olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı polisi hızla hastaneye kaldırdı. Yaralı polisin Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. Günün ilerleyen saatlerinde alınan haberlere göre polis memuru hastanede hayatını kaybetti.

Aydos’ta devriye gezen polis aracının bulduğu başından vurulmuş polisle ilgili soruşturma devam ediyor. Olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan bir kişinin olduğu belirtiliyor.

Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Osman Y.’nin Aydos ormanlarında başından vurulmuş halde bulunması ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmasıyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Bir kişi gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Polisin intihar etme girişimi üzerinde duruluyor.