Ücretsiz logo oluşturma siteleri

Düşük maliyetli bir logoya mı ihtiyacınız var? Şirketiniz için ücretsiz ve kaliteli logolar oluşturmak için bu web sitesi listesine göz atın.

Bir logodan bahsettiğimizde, bir şirket ya da kişisel bir proje olsun, bir markanın kimliğini oluşturan en önemli unsurlardan biri olduğunu unutmamalıyız. Ancak, bir projeye başladığınızda, genellikle her harcamanın en iyi şekilde optimize edilmesi gereken sıkı bir bütçeniz olur. Durumunuz buysa endişelenmeyin, çünkü logonuzu oluşturmanızı kolaylaştıracak birkaç seçenek vardır ve çoğu durumda tamamen ücretsizdir.

Bunun için size ücretsiz olarak logo oluşturmak için en iyi 8 web sitesini içeren ve işinizin veya kişisel projenizin grafik kimliğini tanımlarken kendinizi destekleyebileceğiniz bir liste bırakıyoruz. Okumaya devam edin ve ne olduklarını öğrenin.

Bahsettiğimiz gibi, logo oluşturmak markanız için çok hassas bir unsurdur, ancak bu sorundan kurtulmanıza ve doğru yerden başlamanıza yardımcı olacak farklı araçlar vardır. Bu nedenle, projenizin ihtiyaç duyduğu kişiliği vermenize yardımcı olacak mükemmel şablonlarla, sorunsuz bir logo oluşturmak için en iyi web sayfaları olarak düşündüğümüz bu seçimi size bırakıyoruz.

Logo Makr

Logo Makr, tamamen ücretsiz logolar ve daha birçok tasarım oluşturmak için mükemmel bir web aracıdır. Altı temel öğe aracılığıyla grafik tasarımı basitleştirmek için tasarlanmıştır: daha sezgisel ve kullanımı basit hale getirmek için grafikler, yazı tipleri, şekiller, renkler, anahat ve opaklık.

Tasarımınızı hazırladıktan sonra, ister sosyal medyada, ister basılı medyada, broşürlerde ve çok daha fazlasında, ihtiyacınız olan her yerde kullanmak için indirebilirsiniz. Ne yazık ki, ücretsiz sürümünde, Logo Makr filigranıyla web kullanımı ile sınırlıdır.

Yine de, logoyu yüksek çözünürlükte edinebileceğiniz ve baskılarda, sosyal ağlarda, web sitelerinde ve ticari kullanımda kullanabileceğiniz ücretli bir üyelik edinebilirsiniz. Ve hala bu süreçten bunalmış hissediyorsanız, rahatınız için özel grafik tasarım hizmetlerini kiralayabilirsiniz.

Canva

Canva, en kapsamlı ve popüler ücretsiz çevrimiçi yayıncılık ve grafik tasarım araçlarından biridir. Bu alternatifle ilgili en dikkat çekici şey, herkesin kolayca, hızlı ve ücretsiz olarak resim ve sanat yaratabilmesi için temel yönleri sağlama olasılığıdır.

Sosyal medya gönderilerinden web sayfalarına ve proje logolarına kadar Canva, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve harika tasarımlar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Arayüzü çok sezgisel ve rahattır, bu nedenle ona uyum sağlamak sorun olmayacaktır. Tasarımlarınızda kullanabileceğiniz çok eksiksiz ve çeşitli ücretsiz bir kaynak kitaplığına sahiptir. Ayrıca, isterseniz diğer yönlere ve kaynaklara erişmenizi sağlayan premium bir sürüm sunar.

Free Logo Design

Free Logo Design, girişimciler, küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve projeleri için bir imaj yaratması gereken herkes için kolay ve hızlı bir şekilde logo tasarlamaya odaklanan bir araçtır.

Logonuzun kompozisyonu için farklı unsurlarla etkileşime girebileceğiniz, renkleri, şekilleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirebileceğiniz çok eksiksiz ve gelişmiş bir alternatiftir. En iyisi, bunu web’den veya mobil uygulamanızdan yapabilirsiniz.

Farklı şirket kategorilerine uyarlanmış çok çeşitli kaynaklar ve şablonlardan oluşan bir kütüphaneye sahiptir, sadece projenize en uygun olanı bulun ve hepsi bu kadar.

Namecheap

Namecheap‘i daha önce duymamış olabilirsiniz, ancak sizi kayıtsız bırakmayacak mükemmel bir alternatif olduğunu söylüyoruz. Yapay Zekası (AI) sayesinde şirket logonuz için yüzlerce mükemmel kombinasyon bulabilirsiniz.

Yazı tipini, simgeleri, renkleri birleştirin ve logonuza markanızın kişiliğini yansıtacak mükemmel bir stil kazandırın. Tamamen ücretsiz olduğunu unutmadan, minimalist ve kullanımı kolay bir arayüzde sınırsız logo oluşturabileceksiniz.

Design Evo

DesignEvo, ücretsiz olarak logo oluşturmak için en iyi web sitelerinden biridir ve şirketiniz için 10.000’den fazla farklı logo şablonu bulabileceğiniz yerdir. Sadece markanızı tanımlayan bir anahtar kelime seçin ve aracın işini yapmasına izin verin.

Yine de tasarımınızı tamamlamak için milyonlarca farklı simge arasından seçim yapabilir, mükemmel dengeyi oluşturmak için 100’den fazla farklı yazı tipi arasından seçim yapabilir, SVG ve PDF formatlarında dışa aktarabilir, bunları buluta kaydedebilir veya tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tailorbrands

Tailorbrands, logonuzu birkaç adımda oluşturmanıza olanak tanıyan çok basit bir araçtır, bunun için farklı stiller ve şablonlar sunar, böylece algoritması ve AI size şirketinizin veya işletmenizin logosu için farklı alternatifler sunar.

Marka kimliğinize en uygun seçeneği bulduktan sonra, en çok ihtiyaç duyduğunuz şekilde kişiselleştirin ve PNG, SVG ve daha fazlası gibi farklı formatlarda indirin, böylece sosyal ağlardan, web sitelerinden, reklamlardan ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Squarespace

Squarespace, yüksek kaliteli web sayfası tasarımına odaklanan bir web portalıdır. Bununla birlikte, sadece birkaç adımda ihtiyaçlarınıza uygun logolar oluşturmanıza da olanak tanır.

Kendi içinde, bu amaç için geniş bir şablon, tasarım ve araç kitaplığı ile kusursuz sonuçları garanti eden çok minimalist ama eksiksiz bir araçtır. Ücretsizdir, ancak ihtiyacınız olduğunda daha fazla bölüme erişmenizi sağlayan bir ödeme seçeneği de vardır.

DesignMantic

DesignMantic, tamamen ücretsiz logolar, web siteleri, kartvizitler ve marka kimliği oluşturmaya yönelik bir web portalıdır. Yapay zekanızın mevcut tüm alternatifleri göstermesi için ihtiyacınız olan tasarım türünü seçmeniz, şirketinizin adını yerleştirmeniz ve ne yapacağını seçmeniz yeterlidir.

Tamamen özelleştirilebilir birden çok şablonu, şirketiniz için mükemmel grafik kimliği oluşturmanız ve halka kişiliğinizi ve değerlerinizi göstermeniz için bir fırsatlar dünyası sunar.