En iyi ASMR uygulamaları

Bu ASRM video ve ses uygulamalarıyla ara verin ve rahatlayın. Bir bebek gibi uyumak mı yoksa sadece günün gerginliğini atmak mı istiyorsunuz? Ardından akıllı telefonunuz için en iyi ASMR uygulamalarına bir göz atın.

Beğenseniz de beğenmeseniz de, ASMR (“Autonomous Sensory Meridian Response”, Türkçe’ye “Otonom Duyusal Meridyen Tepkisi” olarak çevrilmiştir), en azından bağımlılık yapar. Bu tür içerik, olası tüm görsel-işitsel platformlara hükmederek inanılmaz derecede popüler hale geldi. Bir şeyin farkına varılması gerekiyorsa, o da bu seslerin çok rahatlatıcı olduğu, birçok insanın gerginliğini, günlük stresini atmasına ve hatta birçok kişinin uykuya dalmasına çok yardımcı olduğudur.

Bu nedenle, ASMR’yi seviyorsanız veya denemek istiyorsanız, cep telefonunuza yükleyebileceğiniz en iyi 8 uygulamanın bir listesini size bırakıyoruz ve bu tür içeriklerin keyfini istediğiniz yerde ve zamanda çıkarın. Android veya iOS cep telefonunuz için aşağıdaki ASMR uygulamaları koleksiyonunda, alternatiflerden dinlenmeye, kendinizi eğlendirmeye veya sadece arka planda rahatlatıcı sesleri dinlemeye kadar her zevke uygun uygulamalar bulacaksınız

Tingles ASMR

Tingles ASMR, molanızda size yardımcı olacak harika bir uygulama. Siz uyurken dinlemek ve dinlendirici bir uyku elde etmek için bu formatta bir ses kütüphanesidir.

Hepsinden iyisi, ASMR konusunda uzmanlaşmış yüzlerce farklı sanatçıya sahiptir, ayrıca içeriği ekran kapalıyken oynatabilir, videolar indirebilir, oynatma listelerinizi oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsizdir ve hiçbir reklam içermez, özellikle dinlenmeyi ve rahatlamayı geliştirmek için tasarlanmış bir uygulamada çok takdir edilen bir şeydir. Denemeye cesaretiniz var mı?

ASRM Slicing

ASRM Slicing, kinetik kumu kesmenin rahatlatıcı sesini dinlerken tatmin edici hissinin tadını çıkarabileceğiniz bir oyundur.

Kesmek, doğramak ve neden olmasın, dilerseniz yok etmek için farklı nesneler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu, gün içinde yaşayabileceğiniz stres zirvelerinde size bir rahatlama anı yaşatmak için tasarlanmış bir uygulamadır.

ASMR Breakfast

Size ASMR Kahvaltısı hakkında biraz bilgi verebilir miyiz? En azından söylemek gerekirse ilginç ve eğlenceli olan tamamen ücretsiz bir oyundur. Temel olarak size mükemmel bir kahvaltı hazırlama ve güne iyi başlama fırsatı verir.

Şimdi, muhtemelen merak ediyorsunuz, bunun ASMR ile ne ilgisi var? Çok basit! Malzemeleri kullanıp hazırlarken, tüm sesleri duyabileceksiniz, bu da rahatlatıcı ve tatmin edici bir deneyimle sonuçlanacak.

Soap Cutting

ASMR ile ilgili içeriğin iyi bir tüketicisiyseniz, kesinlikle birden fazla kez sabun kestikleri videoları görmüşsünüzdür. İşte Soap Cutting tam olarak bununla ilgili.

Farklı sabun türleri ile kesme, oyma, dilimleme veya figürler oluşturma imkanına sahip olacağınız ve çok tatmin edici bir deneyim yaşayacağınız tamamen ücretsiz bir oyundur.

Temel olarak, bir sabun parçasına farklı kesimler yapmanın sesinin ve hissinin tadını çıkaracaksınız, ancak doğrudan cep telefonunuzda, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman, tamamen ücretsiz.

Rainy Mood Free

3D seslerin zamanla küçük hikayeler gibi geliştiği, inanılmaz ve sürükleyici bir deneyim yaratarak uykuya dalmanıza yardımcı olan “Uzaysal 3D Ses” ile en iyi şekilde uykuya dalmanıza yardımcı olmaya odaklanan bir araçtan oluşur.

Yağmur, cırcır böcekleri, fırtınalar ve çok daha fazlası gibi farklı popüler ASMR tetikleyicileri, doğa seslerinin kombinasyonu, özelleştirilebilir deneyim, yerleşik AI ve sizi denemeye davet ettiğimiz diğer harika özelliklere sahiptir.

Mindwell : Mood & Sleep Lab

Mindwell, meditasyonu bir sonraki seviyeye taşımanıza, daha derin bir rahatlama sağlamanıza ve daha dinlendirici bir uyku elde etmenize yardımcı olacak çok ilginç bir uygulamadır.

Beyin dalgalarınızla senkronize olmak ve meditasyonun yarattığı etkileri geliştirmek için kişiselleştirilmiş tonlar (eşzamanlı) ve kişiselleştirilmiş frekansların (solfej) bir kombinasyonunu kullanır.

Farklı modlara ve kişiselleştirilmiş günlük meditasyon programlarına, 350’den fazla meditasyon ve eksiksiz rehbere sahip geniş bir kütüphaneye, ilerlemenizi ve ruh halinizi değerlendirmek için çalma listeleri oluşturma ve istatistiksel izleme olanağına sahiptir.

YouTube

YouTube hakkında ne söyleyebiliriz? Dünyanın en büyük görsel-işitsel platformlarından biri. Ancak, size YouTube’un kendisinden değil, orada bulabileceğiniz tüm ASMR içeriğinden bahsetmek için buradayız.

İstediğiniz zaman keyfini çıkarmanız için bu temayla milyonlarca video ve sese anında erişmek için arama çubuğuna “ASRM” kelimesini girmeniz yeterlidir.

Tamamen ücretsiz olduğunu ve uygulama ile uyumlu herhangi bir mobil cihazda çalıştığını söylemek yeterli. Google hesabınızla senkronize edilmiş çalma listeleri ve favoriler oluşturabilmek de cabası.

Spotify

Listedeki son fakat en kötüsü değil, Spotify. Akışlı müzik devi ayrıca sizi bekleyen mükemmel bir ASMR içeriği repertuarına sahiptir.

En iyi ve en popüler ASMR içerik oluşturucularının çoğu, içeriklerini, klip başına yaklaşık 3 dakikalık özel ASMR oynatma listelerini de bulabileceğiniz bu platforma yükler.