Kadınlar için en iyi akıllı saat

Akıllı saatleri akıllı telefonlar kadar veya daha çok seviyoruz. Şimdiye kadar önerdiklerimizin çoğunun büyük akıllı saatler olduğu da doğru olsa da, ne yazık ki biraz daha küçük yapılı kadınların bileklerinde biraz kötü görünüyor.

Bu nedenle ve herkesin teknolojiden yararlanma hakkı olduğundan, bizce kadınlar için en iyi dört akıllı saati listeleyeceğiz.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Bu akıllı saat eşinize veya bir aile üyesine vermek için harika bir hediye çünkü adımsayar, kalori sayacı, kalp atış hızı, uyku ölçere ek olarak entegre Alexa dijital asistanına sahiptir. Kısacası, dikkate alınması çok ilginç bir seçenek.

Apple Watch SE (2021)

Apple Watch SE

Dünyanın en çok satan akıllı saati bundan başkası olamazdı. Küçük bilekler için ideal olan bu akıllı saat, sonsuz sayıda değiştirilebilir kayış sayesinde gerçekten zarif bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra çok sayıda mod, uygulama ve araca sahiptir. Piyasada bunun gibi başka bir akıllı saat yok.

AIMIUVEI Smartwatch

AIMIUVEI Smartwatch

Akıllı saatler, birden fazla fonksiyona sahip olmasının yanı sıra güzel de olmalı ve bu model altın rengi ile göz dolduruyor. 1.4 inçlik bir ekranla da gelen bu akıllı saat, dikkatleri üzerine çekecek. 160’tan fazla kişiselleştirilmiş saat yüzünü vurgulamak için. Kayış kolayca değiştirilebilir.

Michael Kors Connected Smartwatch Gen 5E

Michael Kors Connected Smartwatch Gen 5e

Dünyanın en popüler moda markalarından biri de paslanmaz çelikten yapılmış kendi akıllı saatine sahiptir. Teknolojiyi yakından takip etmenin yanı sıra en şık aksesuarları da kullanmak isteyen tüm kadınlar için tasarlanmış lüks bir saat.