En iyi dövüş oyunları mobil

Hep aynı oyunları tekrar tekrar oynamaktan sıkıldınız mı? iPhone’daki ve Android’deki mobil oyun seçiminizi yenilemek ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz çünkü size çok destansı dövüş oyunlarından oluşan bir derleme sunacağız.

Yakın zamanda iOS ve Android’deki en iyi PC oyunlarını önerdik ve böylece PC’de oynadığınız oyunları mobilde devam ettirebileceğiniz bir listeyi bir araya getirdik. Bu sefer sıra Android, iPhone ve iPad için dövüş oyunlarına geldi.

iOS App Store ve Google Play Store, mekaniği tamamen değişen çok çeşitli dövüş oyunlarıyla doludur. Sıra tabanlı dövüş başlıkları, diğer kartlar ve hatta en saf “Sokak Dövüşçüsü” stili var. iPhone ve Android için uygulama mağazalarında bulunan dövüş oyunları seçimine devam ediyoruz. Her oyunun dinamiklerini kısaca açıklayacağız.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3, mobildeki en eksiksiz dövüş oyunlarından biridir. Hızlı tempolu, çılgın, muhteşem grafiklere sahip, fizik çok iyi yapılmış ve son olarak, oyun mekaniği en popüler dövüş destanlarına çok sadık.

Ek olarak, Shadow Fight 3’ün kontrolleri oldukça sezgiseldir, ancak oyunun iPad’in geniş ekranında daha uygun olduğunu belirtmekte fayda var. iPhone için bu acımasız dövüş oyunu destanının üçüncü bölümü, üç farklı dövüş stilini (ninja, samuray ve şövalye), özel etkinlikleri ve oyuncuların zamanda yolculuk edip diğer dünyaları keşfetmesine olanak tanıyan müthiş bir hikayeyi bir araya getiriyor.

Mortal Kombat

Mortal Kombat

Popüler Mortal Kombat serisi, mobilde de mevcut ve bunu dokunmatik ekranlara çok iyi uyarlanmış bir dövüş oyunuyla yapılıyor. İyi grafikler, çok iyi tasarlanmış hareketler, saldırılar ve özel yetenekler, destandaki tüm karakterler ve tabii ki sizi ağzınız açık, gözleriniz açık bırakacak efsanevi ölümler.

Scorpion, Sub-Zero, Mileena veya Raiden gibi en klasik karakterler de dahil olmak üzere 130’dan fazla Mortal Kombat karakterine sahiptir.

Real Boxing 2

Real Boxing 2

iPhone için en iyi dövüş oyunlarından bir diğeri olan Real Boxing 2 ile devam ediyoruz. Biraz daha eski bir oyun olmasına rağmen, lansmanı 2015’te yapılmasına rağmen, diğerlerinden farklı olduğu için onu dövüş oyunları seçimimize dahil etmeyi düşündük.

Real Boxing 2, Unreal Engine tarafından desteklenen çok gerçekçi grafiklere ve bu sporun hayranlarını büyüleyecek bokstan ilham alan dinamiklere sahiptir. Real Boxing 2 oyuncuları, yeteneklerin kilidini açabilir ve her bir dövüşçüyü birden çok öğeyle özelleştirebilir.

Arkadaşlarla gerçek zamanlı PVP boks maçlarında karşılaşmak için çok oyunculu modu vardır. Ayrıca Real Boxing 2, ödüllü günlük çekiliş de dahil olmak üzere bir dizi mini oyun sunar.

Street Fighter IV CE

Street Fighter IV CE

Ve bir boks oyunundan tarihin en klasik iki boyutlu dövüş oyunlarından biri olan Street Fighter’a geçiyoruz. Bu, dövüş oyununun Champion Edition’daki dördüncü taksitinin mobil uyarlamasıdır ve elbette destanın en ikonik 31 karakterini içerir.

Bir arcade modu (tek oyunculu) ve çok oyunculu modu ve toplam 4 zorluk seviyesi vardır. Öte yandan MFi kontrolleri ile uyumluluk sunduğunu da eklemek ilginç. Street Fighter hakkında başka ne söyleyebiliriz? Birçokları için olmazsa olmaz.

Skullgirls: Fighting RPG

Skullgirls Fighting RPG

Skullgirls farklı bir oyun, daha mutlu, daha eğlenceli, daha canlı. Bu, kesinlikle harika bir görsel görünüme sahip anime tarzı grafiklere sahip bir 2D dövüş oyunudur.

Bu dövüş RPG’si, seviye atlayabilen ve özel yeteneklerin kilidini açabilen düzinelerce karakter sunar. Öte yandan, oyunculara her dövüşten önce bir beceri seçme imkanı sunduğu için çok ilginç bir strateji noktasına sahip olduğunu hatırlamak gerekir.

Son olarak hikaye modu, gerçek zamanlı çok oyunculu modu, eğitim modu ve özel etkinliklere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Şüphesiz, şiddetle tavsiye edilir.

Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions

iPhone oyuncularının en beğenilen dövüş oyunlarından biri olan ve onu iOS App Store’da en çok indirilen dövüş oyunlarından biri yapan bir dizi özelliği bir araya getiren bir Marvel oyunuyla devam ediyoruz. Marvel Şampiyonlar Turnuvası, size kendi süper kahraman takımınızı yaratma imkanı sunar ve en ikonik Marvel karakterlerinin tümü vardır.

Marvel Contest of Champions, süper destansı savaşlara ve son derece ayrıntılı grafiklere sahip olmanın yanı sıra, arkadaşlarınızla ittifaklar kurmanıza, MCU’daki en efsanevi yerleri keşfetmenize ve her karakterin saldırı ve savunma yeteneklerini geliştirmek için ödüllü özel görevlere sahip olmanıza olanak tanır.

Streets of Rage 2 Classic

Streets of Rage 2 Classic

Klasik Streets of Rage’in ikinci bölümünün uyarlaması, iPhone ve iPad için en sevdiğimiz dövüş oyunlarından biridir. Sadece 90’ların en popüler retro oyunlarından biri olduğu için değil, aynı zamanda mükemmel kontrol sistemi ve sizi oyuna bağlayacak benzersiz oyun mekaniği nedeniyle.

Streets of Rage 2 Classic’te, seçilebilir dört karakter arasından bir karakter seçmeniz ve her seviyenin sonuna ulaşana kadar düşman dalgalarına karşı savaşmanız gerekecek. Oyun kayıtları, lider tabloları vardır ve iPhone ve iPad için MFi denetleyicileriyle uyumludur.

Power Rangers: Legacy Wars

Power Rangers Legacy Wars

iPhone ve Android için dövüş oyunları seçimimizi en hafif tabirle çok merak edilen bir oyunla sonlandırıyoruz. Power Rangers serisinden ve filmlerinden ünlü karakterlerin ve mekanların yer aldığı PvP modu ile gerçek zamanlı bir dövüş oyunudur.

Android, iPhone ve iPad’de bulunan bu dövüş oyunu, dövüşçü takımları oluşturma imkanı sunuyor. Ve sadece Power Rangers çoklu evreninden karakterler değil, aynı zamanda Street Fighter’dan karakterler de var! Şüphesiz oyunun çok ilginç bir noktası, bu iki dünyanın dövüşçülerinin karşı karşıya gelişini kim görmek istemez ki?