En iyi mobil basketbol oyunları

iPhone, iPad ve Android için en iyi 11 basketbol oyunuyla bir şampiyon gibi oynayın ve sahanın heyecanını hissedin.

Video oyunları, özellikle spor oyunları söz konusu olduğunda, yetişkinler ve çocuklar için en popüler eğlence biçimlerinden biridir. Bu kategoride, basketbol oyunları bugün fazlasıyla popüler ve her yıl dünya çapında her yaştan milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor.

PC’de, konsolda veya mobil cihazlarda olması fark etmez, bu oyunlar inanılmaz bir deneyim, harika oynanabilirlik ve hepsinden önemlisi, en sevdiğiniz oyuncuları tahtaya yerleştirme imkanı sunar.

Bu sporun hayranıysanız, size harika bir haberimiz var. İşte iPhone, iPad ve Android için hemen indirebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz en iyi basketbol oyunlarını içeren bir derleme. En popülerinden daha indie tarzına kadar, iPhone, iPad ve Android için bu basketbol oyunları koleksiyonunda her zevke uygun bir alternatif bulacaksınız. Bununla birlikte, onları daha ayrıntılı olarak tanıyalım.

NBA LIVE Mobile Basketball

NBA LIVE

NBA LIVE Mobile Basketball, ​​özellikle NBA hayranları için bu kategorideki en popüler oyunlardan biridir. Burada, seçmelerde takımınızı seçme ve sezon boyunca diğer takımlarla karşılaşmak için bir diziliş oluşturma olanağına sahip olacaksınız. 3’e 3, çevrimiçi çok oyunculu, özel ödüller kazanabileceğiniz haftalık mücadeleler ve çok daha fazlasını içeren farklı oyun modları sunar. Takımınızı zirveye taşımak ve zirvede tutmak için gerekenlere sahip misiniz?

SLAM DUNK

SLAM DUNK

Aynı isimli orijinal seriden ilham alan Slam Dunk, hikayenin orijinal karakterlerini kontrol edebileceğiniz ve inanılmaz ödüllerle mücadelelerde ve turnuvalarda diğer öğrenci eğitmen karşı destansı maçları yeniden yaşayabileceğiniz bir oyundur. Tıpkı seride olduğu gibi, her karakterin 3v3, 1v1 düello, 2v2 takım, 3v3 alan, 5v5 solo ve daha birçok farklı oyun modunda kullanabileceğiniz benzersiz ve özel bir yeteneği vardır. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın ve harika zaman geçirin.

NBA 2K Mobile Basketball Game

NBA 2K

NBA 2K Mobile Basketball Game, NBA yıldızlarıyla kendi basketbol takımınızı oluşturacağınız ve inanılmaz oynanış ve konsol grafikleriyle bu sporun en üst seviyesinde çevrimiçi olarak diğer kulüplere karşı mücadele edeceğiniz ünlü NBA 2K serisinin resmi mobil oyunudur. Girin, rekabet edin ve profesyonel oyunculardan basketbol kartları toplayın, kendi yıldız kadronuzla takımınızı kurun ve farklı oyun modlarında gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı rekabet edin.

Basketball Sports Games 2k23

Basketball Sports Games 2k23

Aradığınız şey daha sıradan bir oyun ama bir o kadar da eğlenceliyse, Basketball Sports Games mükemmel bir seçenektir. Basit kontrolleri, farklı oyun modları ve hızlı oyunları sayesinde eğlence garanti. Ayrıca oyun deneyimini her daim taze tutan güncellemeleri ve ödülleri var ve inanılmaz grafikleri ve animasyonları sayesinde takımınızla birlikte sahada olduğunuzu hissedeceksiniz.

Basketball Fantasy Manager 22

Basketball Fantasy Manager

Koç rolünü oyuncuya tercih edenler için Basketball Fantasy Manager 22 tercih ettikleri oyundur. Burada yönetmeniz, eğitmeniz ve zafere götürmeniz gereken kendi franchise’ınızın dizginlerini alacaksınız. Sahanın yıldızlarını eğitin, becerilerini geliştirin ve sahada efsane olana kadar onlara rehberlik edin. Burada takımınızın tüm taktiksel, stratejik, idari ve sportif yönlerinden siz sorumlusunuz, dolayısıyla her başarı ve hata önemlidir.

NBA CLASH: Basketball Game

NBA CLASH

NBA CLASH: Basketball Game ile oyuncularınızın becerilerini geliştirebileceğiniz, her oyunda ek avantajlar elde etmek için her karakter için benzersiz kritik yetenekleri etkinleştirebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz hızlı tempolu bir oyunun tadını çıkarırsınız. Oynadıkça yenilmez bir takım oluşturmak için daha fazla ve daha iyi NBA oyuncusunun kilidini açabileceksiniz. 30 takım arasından seçim yapın ve farklı oyun modlarında rakiplerinize şampiyon olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterin.

Mega Basketball Sports Arcade

Mega Basketball Sports Arcade

Potaya top atmada iyi misin? 60 saniye içinde mümkün olduğunca çok top atmanız gereken basit ama çok eğlenceli bir oyun olan Mega Basketball’da kanıtlayın. Bu meydan okumayı tamamlamak için seçebileceğiniz veya isterseniz kendi kortunuzu oluşturabileceğiniz 4 farklı senaryonuz var. Dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yarışın ve dünya sıralamasında zirveye tırmanın.

Basketball Arena – Sports Game

Basketball Arena

Daha animasyonlu bir tarza sahip olan Basketball Arena, gerçek zamanlı maçlar ve dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla iPhone, iPad ve Android için kullanılabilen eğlenceli bir oyundur. Bir sezon bileti, turnuvalar ve parti odaları aracılığıyla benzersiz ve özel ödüller kazanın. Küçük bir takımla başlayacaksınız, ancak yeni oyuncuları bünyenize kattıkça ve maçlarınızı kazandıkça gelişmeniz ve basketbolun zirvesine çıkmanız gerekecek. Yeni kortların, karakterlerin ve eğitmenlerin kilidini açın, günlük görevleri tamamlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Basketball Stars™: Multiplayer

Basketball Stars

Sokak basketbolunu seviyorsanız, Basketball Stars: Multiplayer, inanılmaz gerçekçi 3D grafikler ve top becerilerinizi test etmek için 1’e 1 maçlarla sizi yeraltı dünyasına götürecek. Saldıran-savunan veya süreli koşu olmak üzere iki oyun modu arasından seçim yapın ve harika ödüller kazanın, seviye atlayın ve parkenin gerçek kralının kim olduğunu herkese gösterin.

Big Win Basketball

Big Win Basketball

Son olarak, Big Win Basketball, arkadaşlarınızla paylaşmak için eğlenceli bir oyundur. Farklı oyun modları arasından seçim yapın ve becerilerinizi parkede test etmek için kendi takımınızı oluşturun. Bu da yetmezmiş gibi oyunu tamamen değiştiren ve sonuçta avantaj elde etmenize yardımcı olacak kartları kullanabilirsiniz. Şüphesiz, denemeyi hak ettiğiniz bir oyun.