Steam Cadılar Bayramı indirimi ne zaman?

Yılın en ürkütücü zamanı geldi. Steam Çığlık Festivali ile Steam Cadılar Bayramı indirimi geri dönüyor. Birçok korku oyununun indirime gireceği Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 başlangıç tarihi belli oldu.

Bu Cadılar Bayramı’nın tadını çıkarmak için çok sayıda harika korku oyunu var. Steam kullanıcılarının Cadılar Bayramı indirimi 2023 ile bekleyecekleri pek çok püf noktası ve ikramı var.

Steam Cadılar Bayramı indirimi 2023 başlangıç tarihi

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023’ün başlangıç tarihi 26 Ekim’dir. Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023’ün bitiş tarihi 2 Kasım’dır. Cadılar Bayramı indirimi çeşitli korku oyunlarının yanı sıra korku türüyle ilgili olmayan oyunlar için de büyük indirimler sağlayacak.

İndirim gerçekten başlayana kadar kesin olarak bilmesek de, oyunların orijinal liste fiyatlarından %90’a varan indirimlerle satıldığını görmek alışılmadık bir durum değil, bu da düşündüğünüzde çılgınlık.

Ancak, bu tür büyük indirimler öncelikle büyük sezonluk satışlar, Yaz, Sonbahar, Kış ve İlkbahar için ayrılmıştır. Ancak bu, Steam Cadılar Bayramı İndirimi gibi daha küçük tematik satışlarda olmayacağı anlamına gelmez.

Bu yıl gerçekleşecek olan Çığlık Festivalini sabırsızlıkla bekliyoruz. Etkinlik sırasında ne tür korkutucu oyunların ne kadar indirim alacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca gelecek olan tüm yeni rozetlerden ve çıkartmalardan bahsetmiyorum bile!