OneNote’da silinen notlar nasıl kurtarılır?

- Yorumlar

Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Office OneNote, kullanıcıların çalışmalarına odaklanmasını sağlayan modern bir not defteridir. OneNote barındırdığı özellikler ve sağladığı kolaylıklar sayesinde hem bireysel kullanıcıların hem de ekip çalışması yapan takımların vazgeçilmez programlarından biri haline geldi.

Microsoft Office OneNote, yalnızca notlarınızı değil çok daha fazlasını bir araya getirmeniz ve düzenlemeniz için oldukça kullanışlı bir yol sağlıyor. Ayrıca paylaşılan not defterleri ekiplere notları ve bilgileri bir araya getirmek ve değişiklikler ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, kişilerin katkılarını otomatik olarak birleştirmek ve güncelleştirmek için ortak bir konum sağlıyor.

Peki OneNote‘da sildiğiniz dosyaları nasıl kurtarırsınız? Bazen yanlışlıkla bir dosyayı silebilirsiniz, bazen de sildiğiniz dosyayı silmiş olmaktan vazgeçersiniz ve geri getirmek istersiniz.

OneNote’da silinen notları geri getirme

Eğer sildiğiniz bir nottan dolayı pişman haldeyseniz endişelenmeyin. OneNote sınırlı miktarda da olsa silinen notları otomatik olarak yedekler. Peki yedeklenen bu notları nerede bulabilirsiniz? Şimdi ona göz atalım.

x