Android için en iyi hava durumu widget’i

Muhtemelen telefonunuzda zaten iyi bir hava durumu uygulaması yüklüdür. Ancak, yağmur ve fırtına alarmı ile veya hava koşullarını doğrudan ana ekranınızdan görebileceğiniz bir hava widget’ı ile her zaman daha ileri gidebilirsiniz.

Bugün, Android için indirilebilecek en iyi hava durumu widget’larını seçerek ikinci duruma odaklanıyoruz. Android için hava durumu widget’ları: ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyisi.

Seçtiğimiz widget’lar arasında her türden bulabilirsiniz. Bazıları animasyonlu hava durumu widget’larıdır, diğerleri ise çok daha basittir ve hava durumunu bir bakışta görmenizi sağlar.

Carrot Weather

Android’e geldiğinden beri Carrot Weather, piyasadaki en iyi hava durumu uygulamalarından biri haline geldi. Bu tür bir uygulama için biraz sıra dışı mesajlar içeren çok orijinal bir uygulama. Ayrıca özelleştirilebilir bir widget’a sahiptir. Bazı işlevleri ücretli olsa da uygulama ücretsizdir.

AccuWeather

Muhtemelen oradaki en ünlü hava durumu uygulamalarından biri. AccuWeather yalnızca en eksiksiz durumu kontrol eden bir uygulama değildir. Ayrıca, hava tahminine mümkün olan en görsel şekilde başvurmak için özelleştirilebilen farklı stillerdeki widget’ları da içerir.

Overdrop

Modern ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ve ana ekran için geniş bir kullanışlı widget koleksiyonu içermesi ile öne çıkan, zarif bir tasarıma sahip minimalist bir hava durumu uygulaması olan Overdrop, widget konusunda da çok iyi. Overdrop, minimalist, renkli, basit tasarımların yanı sıra Google Pixel hava durumu widget’ı gibi diğer popüler widget’lardan ilham alan her tarza ve her zevke uygun widget’lara sahiptir.

Toplamda, hava durumunu, tarih ve saati veya kalan pil seviyesini gerçek zamanlı olarak görüntülemenize izin veren 50’den fazla farklı widget vardır. Bugün, Overdrop, muazzam çeşitliliği nedeniyle Android için en iyi hava widget’ları listesine mükemmel bir şekilde uygundur. Ayrıca en iyi tasarıma sahip en gelişmiş hava durumu uygulamalarından birinden bahsediyoruz.

Yahoo Weather

Klasik hava durumu uygulamalarından biri Yahoo Hava Durumu. Arayüzü, bu türdeki diğer uygulamalar kadar gösterişli olmayabilir, ancak hava durumunu kontrol ederken ihtiyaç duyabileceğimiz tüm bilgileri gösteren bazı kullanışlı widget’lara sahiptir.

YoWindow Weather

Yahoo Weather’a benzer bir tasarıma sahip olan YoWindow, kullandığı çeşitli hava durumu bilgilerini alma kaynakları sayesinde doğru bir hava durumu deneyimi sunar. Tüm bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı tarzlara sahip kullanışlı bir hava durumu aracıyla birleştirilmiştir. Widget koleksiyonu arasında bir saat ve hava widget’ı, haftalık hava tahmini, 14 günlük hava tahmini veya mevcut hava durumu için bir widget buluyoruz.

MyRadar Weather

MyRadar, hava durumu uygulamalarının deneyimini bir seviye daha ileri taşıyarak size animasyonlu bir hava durumu radarına bakma imkanı verir. Bu radar, hava durumu değişikliklerinin konumumuza gelip gelmediğini hızlı bir şekilde kontrol etmek için ana ekranda bir widget olabilir.

Geometric Weather

Basit ve dikkatli bir tasarıma sahip olmasıyla öne çıkan bir diğer hava durumu uygulaması da Geometric Weather. Ve elbette, ana ekran için çok sayıda kaliteli widget da içerir. Avantajlarından biri, widget’ı ana ekranımızın stiline uyarlamak için farklı stillerle özelleştirme imkanıdır.

Today Weather

En sevdiğimiz hava durumu uygulamalarımızdan biridir ve diğer şeylerin yanı sıra, uygulamanın sahip olduğu ana ekran widget’larının görünümünü de genişleten zarif bir tasarıma sahip olması nedeniyledir. Hepsi, uygulamanın tasarımına göre sade ve zarif bir estetik sağlar. Ayrıca, farklı boyutlar ve farklı widget’lar arasından seçim yapmak mümkündür.

Appy Weather

Google Play Store tasarım ödüllerinden birinin sahibi olan Appy Weather, günümüzün en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. Minimalist ama renkli bir tasarıma sahiptir ve her türden kullanıcı tarafından anlaşılması kolay bilgileri görüntüleyerek daha kişisel bir deneyim sunar.

Widget’ları son derece kullanışlı ve uygulamanın estetiğine uygun olarak minimalist bir tasarıma sahiptir. Ana ekranınızın estetiği konusunda endişeleriniz varsa, şüphesiz Appy Weather ihtiyacınız olan uygulamadır.