Monin Kokteyl tarifleri

Sonbahar lezzetlerini düşünürken aklınıza hangi lezzet kombinasyonları geliyor? Tarçınlı bir Martini’nin gevrek bir sonbahar gününün tadını çıkarmanın lezzetli bir yolu olduğuna şüphe olmasa da, Sonbahar’a nefis katan çok daha fazla lezzet var! Monin, gurme sonbahar içeceklerini bir anda yapmak söz konusu olduğunda oyunun kurallarını değiştiren çeşitli şuruplar taşır.

Şekerleme fıstığı, vanilya baharatı, tuzlu karamel ve kızarmış hatmi, şekerli mısır ve hatta deniz tuzu karamelli şekerleme gibi daha eğlenceli tatları düşünün. Monin ayrıca nar ve altın zerdeçal gibi bazı güzel ve parlak şuruplar da sunuyor ve bu da sağlık halesiyle uyumlu Insta’ya layık içecekler yapıyor. Sonbahardan ilham alan bu kokteyl tarifleriyle mevsimde hoş bir değişikliğe hazır olun.

Yaz ayları başta olmak üzere hemen tüm ayların en gözde ve eğlenceli içecekleri arasında yer alan kokteyller, Monin kokteyl şurubu çeşitleriyle renklenmeye ve lezzetlenmeye devam ediyor. Serin içeceklerinize en çok yakışan lezzetleri özel şişelerinde güvenle mekanlarınıza taşıyan Monin, ister evinizde isterseniz işletmenizde misafirlerinize en lezzetli kokteylleri hazırlamanıza imkan tanıyor.

İçecek endüstrisinin uluslararası sahnesinde dinamik bir pazar lideri olarak rakipsiz bir ürün portföyü sunan Monin, işletmeler için referans bir markadır. Doğal aromalar kullanılması, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermemesi sebebiyle kaliteli kokteyller hazırlamak isteyenler için vazgeçilmez konumdadır. Kokteyllere doğal bir lezzetin yanı sıra göz alıcı renkler de ekleyen Monin kokteyl şurubu çeşitleri, barista ve barmenlerin vazgeçemediği ürünlerdendir.

Monin kokteyl şurupları ile kokteyllerinize göz alıcı bir renk ve unutulmaz bir lezzet eklemek mümkün. Alkollü ve alkolsüz kokteyl reçetelerinde kullanabileceğiniz Monin’in 100’ü aşkın lezzet yelpazesini keşfedebilir, benzersiz bir sunum yaratabilirsiniz. Küçük ölçülerle eklendiği içeceklerde büyük ve benzersiz lezzetler oluşturan kokteyl şurupları, işletmeniz içerisinde hem malzemelerin kapladığı alandan tasarruf etmenizi hem de lezzet istikrarınızı koruyarak çeşitli kokteyl seçeneklerini hızlıca oluşturmanıza yardımcı olur.

Monin Kokteyl tarifleri

Kokteyl şurubu kullanarak, her seferinde aynı dayanılmaz lezzete hızlıca ulaşabilmek Monin sayesinde mümkün. Alkollü ve alkolsüz oluşturabileceğiniz her içecekte vurucu bir etki yaratan kokteyl şurubu çeşitleri, seçkin işletmelerin ve damak tadına düşkün bireysel tüketicilerin vazgeçilmezi konumundadır.

Monin kokteyl şurubu çeşitleri ile evinizin mutfağını keyifli bir bara çevirmeniz mümkün. Damak zevkinize hitap eden kokteyl şurubu çeşitleriyle kendi leziz reçetenizi oluşturabilir, üstün yeteneklerinizle dostlarınızı etkileyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için ve eğlencelerinizi renklendirmek için Monin lezzetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çeşitli tatlara sahip kokteyl şurupları ile sevdiklerinizin hem gözüne hem ruhuna hitap edebilir, etkileyici renkleriyle şık sunumlu içecekler oluşturabilirsiniz. Alkollü ya da alkolsüz tüm kokteyl tarifleri, Monin kokteyl şurubu çeşitleri ile hem daha şık hem de daha lezzetli. Monin ile sınırsız olasılıklar için Monin Tariflerini inceleyin.

  • Menekşe Soda: 30 ml MONIN Menekşe şurubu, 30 ml kızılcık suyu, 120 ml soda Buz. Buz küpleriyle dolu bir bardağa koyun.
  • Violette Charentaise: 20 ml MONIN Menekşe şurubu, 40 ml konyak, 120 ml zencefilli gazoz. Buz küpleriyle dolu bir bardağa koyun. Zencefilli gazoz ile doldurun.
  • Böğürtlen Menekşesi: 15 ml MONIN Menekşe şurubu, 5 ml MONIN Böğürtlen şurubu, 120 ml şampanya. Bardakta karıştırın ve servis yapın.
  • Menekşe Limonata: 20 ml MONIN Menekşe şurubu, 120 ml limonata, 5 ml limon suyu. Buz küpleriyle dolu bir bardağa koyun.
  • Menekşe Milkshake: 20 ml MONIN Menekşe şurubu, 80 ml süt, 2 top vanilyalı dondurma. Tüm malzemeleri bir blender kabına dökün. Buz küpleriyle örtün. Pürüzsüz olana kadar karıştırın. Bir kokteyl bardağına dökün.
  • Çiçek Şarabı: 10 ml MONIN Menekşe şurubu, 10 ml MONIN Çilek şurubu, 120 ml beyaz şarap. Bir şarap kadehinde inşa edin. Karıştırın ve servis yapın.
  • 3V: 10 ml MONIN Menekşe şurubu, 10 ml MONIN Vanilya şurubu, 40 ml votka. Buz küpleriyle dolu bir kaya bardağında inşa edin.
  • Fransız Buzlu Çayı: 30 ml MONIN Menekşe şurubu, 240 ml Darjeeling buzlu çay. Buz küpleriyle dolu bir bardak bardağa koyun.
  • Elma ve Menekşe Martini: 20 ml MONIN Menekşe şurubu, 40 ml cin, 60 ml elma suyu. Tüm malzemeleri buz küpleriyle dolu bir çalkalayıcıya dökün. Kuvvetlice çalkalayın. Soğutulmuş bir martini bardağına dökün.
  • Hayal gücü: 50 ml MONIN Menekşe şurubu, 250 ml taze krema. Tüm malzemeleri krem şanti ile bir teneke kutuya dökün. Gaz ekleyin. Hafifçe sallayın. Tatlılarınızdan herhangi birini doldurun.