CHP VPN nasıl kullanılır?

CHP,VPN uygulaması çıkardı. CHP’nin duyurduğu VPN ayarları ile yasaklı sitelere girilebilecek ve bant daraltması uygulanan sosyal medya uygulamalarına erişilebilecek. Bu rehberde, CHP VPN’in nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

CHP VPN nedir?

CHP VPN, OpenVPN bazlı ücretsiz bir VPN ayarlarıdır. CHP VPN ayarlarını kullanarak hiçbir ücret ödemeden VPN ayrıcalıklarından yararlanmak mümkün.

OpenVPN, yasaklı sitelere erişim engellerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan bir uygulamadır. OpenVPN, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. Kullanıcılar Open VPN’i indirerek VPN ayarlarını girmek suretiyle VPN’den faydalanabilir.

CHP VPN nasıl kurulur?

1. İlk olarak OpenVPN uygulamasını kurmanız gerekli. Open VPN kurulumu: iPhone için OpenVPN Connect App Store sayfasına ve Android için OpenVPN Play Store sayfasına gidebilirsiniz.

chp-vpn-1

2. Uygulamayı kurduktan sonra CHP VPN ayarlarını indirmeniz gerekli. CHP VPN ayarlarını buradan indirebilirsiniz: CHP VPN ayarları indir

chp-vpn-2

3. VPN ayarlarını indirdikten sonra “Şurada aç” düğmesine dokunun ve OpenVPN uygulamasını seçin.

4. add düğmesine dokunun ve ayarları ekleyin. Ardından “Save password” kısmından şifre olarak “iktidar” yazın ve kaydedin.

5. iPhone ayarlarına VPN ayarlarının yüklenmesi için onay isteyecek. “Evet” deyin ve devam edin. İşlem tamam!