Steam ucuz güzel oyunlar

Steam’de ucuza alınabilecek güzel oyunlar mı arıyorsunuz? Bu rehberde Steam’deki ucuz ve güzel oyunlara odaklanıyoruz. Steam’de satış fiyatı kırk liranın altında olan güzel oyunları bir araya getirdik. Steam’deki fiyatı henüz artmayan bu güzel ve ucuz oyunları satın alarak koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

7 Days to Die

7 Days to Die

7 Days to Die, RPG ve zanaat mekaniklerini ana cazibe merkezi olarak birleştiren bir açık dünya aksiyon ve hayatta kalma oyunudur. Oyun 2013’te erken erişimde Steam’e geldi ve daha sonra PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü. Oyun hala alfa aşamasında olmasına rağmen, güncellenmeye devam etti ve on milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı.

The Forest

The Forest

Bir uçak kazasından sonra hayatta kalan tek kişi, korkunç bir yamyam mutant topluluğunun yaşadığı gizemli bir adada geçen açık uçlu bir hayatta kalma-korku oyunu olan The Forest’ta hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. The Forest, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, büyürken ve üssünüzü inşa ederken direnmeniz gereken birçok tehlike içeren bir video oyunudur.

Raft

Raft

Raft, bizi okyanusun ortasında küçük bir cankurtaran botu ve plastik bir kanca ile ilerlemek için mümkün olan her şeyi yapması gereken bir kazazedenin yerine koyan bir hayatta kalma oyunudur. Bu kadar yetersiz kaynaklardan kendi deniz üssümüzü inşa etmeli ve balık tutmaya çalışmalı, kompleksimizin yüzeyini inşa etmeli ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyabileceğimiz her şeyi yükseltmeliyiz.

TerraTech

TerraTech

Uzak gelecekte zafere giden yolu göğüslemek için benzersiz araçlardan oluşan bir filo tasarlayın, inşa edin ve sürün. Söz konusu olan, gerekli malzeme bakımından zengin yabancı gezegenlerin kontrolü ve bununla birlikte filomuzu genişletmek.

Scrap Mechanic

Scrap Mechanic

Fantastik makineler, dönüştürülebilir araçlar veya iyi gizlenmiş tuzaklar yaratın. Scrap Mechanic, oyuncuyu 100’den fazla parça ile çok oyunculu bir sandbox cenneti olan mekanik ve yaratıcılık deneyimini yaşamaya davet ediyor.

Stardew Valley

Stardew Valley

Bir oyuncu olarak, Stardew Valley’de Büyükbaba’nın eski çiftliğini miras aldınız. Artık tarım aletleriyle donanmış olarak yeni bir hayata başlamaya hazırsınız. Stardew Valley gibi bir rol yapma macerasında görevler hiç de kolay değil, bol miktarda yetiştirme ve hayvancılık seçeneği, becerilerinizi geliştirme imkanı, keşif seçenekleri, karakterin ve evinin her yönünün yaratılması, ve hatta evlenme olasılığı da dahil olmak üzere topluluk ilişkileri için özellikler mevcuttur.

Hurtworld

Hurtworld

Hurtworld, Bankroll Studios tarafından geliştirilen ve Bankroll Studios tarafından PC için yayınlanan bir aksiyon macera oyunudur.

Stonehearth

Stonehearth

Stonehearth, kullanıcının kendi evini inşa etmesi ve doğal bir ortamda hayatta kalmak için gerekli kaynakları araması gereken şehirleri ve çiftlikleri yönetmek ve inşa etmekle ilgili bir oyundur. Fantastik bir alanda geçen oyunda, her kullanıcı ilk fırsatta onları devirmeye çalışacak yaratıklardan kendilerini savunmak zorunda kalacak.

Trailmakers

Trailmakers

Trailmakers, hem tek başına hem de diğer kullanıcılarla birlikte yapılacak şeyler ve keşfedilecek yerlerle dolu büyük bir açık dünyada geçen sezgisel bir araç inşa oyunudur (araba, uçak, helikopter, robot vb.).

Stranded Deep

Stranded Deep

Pasifik Okyanusu’nda bir yerde kaybolan Stranded Deep adlı bu macera, sizi prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz bir açık dünyada düşen bir uçaktan kurtulan rolüne sokuyor. Stranded Deep’teki amacınız, açlığı, sağlığı ve avlanma, balık tutma veya ada veya gemi enkazları içindeki hedefleri arayarak çözülen diğer parametreleri yöneterek hayatta kalmaktan başka bir şey olmayacak.

Banished

Banished

Bu şehir kurma strateji oyununda, hayatlarına yeni bir ülkede yeniden başlamaya karar veren bir grup sürgün gezgini kontrol ediyorsunuz. Sadece sırtlarında kıyafetleri ve anavatanlarından gelen erzak dolu bir sepetleri var.

Dawn of Man

Dawn of Man

Dawn of Man, Planetbase’in yaratıcıları Madruga Works’ün sunduğu ve oyuncuları hayatta kalma mücadeleleri sırasında çağlar boyunca onlara rehberlik edecek erken modern bir insan yerleşiminin kontrolünü ele geçirmeye davet eden bir şehir kurma oyunudur.

Ranch Simulator

Ranch Simulator

Çiftlik simülatörü, bir oyuncunun ailesinin harap olmuş çiftliğini vadideki en müreffeh çiftliğe dönüştürmesi gereken popüler bir simülasyon oyunudur. Başarılı olmak için inşaatçı, çiftçi ve avcı olmanız gerekecek. Windows için tek oyunculu ve çok oyunculu oyunlar, eviniz olacak köhne bir yerde çalışırken beceri ve yaratıcılık gerektirir.

PULSAR: Lost Colony

PULSAR Lost Colony

PULSAR: Lost Colony, aksiyon alt kategorisine sahip oyun kategorisinin bir parçası olan ve Leafy Games tarafından yayınlanan Windows için eksiksiz bir oyundur. PULSAR: Lost Colony mutlaka oynanması gereken bir aksiyon oyunudur.

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator, oyuncuyu uyuşturucu baronu rolüne sokan bir video oyunudur. Bu nedenle, kartelin mallarını almanın ve saklamanın en iyi yolunu bulmak, kendi tariflerini oluşturmak, dağıtımı organize etmek, işi büyütmek vb. gibi çeşitli işlevlerin sorumluluğunu üstlenmenin zamanı geldi.

Bright Memory: Infinite

Bright Memory

Bright Memory: Infinite, dünya çapında bilim adamlarının açıklayamadığı bir dizi garip fenomenin ortaya çıkmaya başladığı 2036 yılında geçen fütüristik bir birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Bright Memory: Infinite’de, gün ışığına çıkmak üzere olan iki dünyanın hala bilinmeyen bir hikayesini ortaya çıkaran bu olayları araştırmak için gönderilen bilimsel bir organizasyonun üyeleriyiz.

Volcanoids

Volcanoids

Volcanoids, insanların teknolojiyle buluştuğu steampunk estetiğine sahip, birinci şahıs üs inşa eden bir hayatta kalma video oyunudur. Maceranın amacı volkanik bir adayı keşfetmek, dev matkapları kullanmak ve mekanik yaratıkların neden olduğu patlamalardan kurtulmaktır.

Portal Knights

Portal Knights

Portal Knights, oyuncuyu taktiksel savaş, kaynakları toplayarak nesneleri ve hatta kendi evinizi inşa etme imkanı, rastgele oluşturulmuş üç boyutlu açık dünyalarda geziler, destansı boss dövüşleri vb. ile en fazla üç arkadaşla co-op olarak aksiyon dolu bir fantezi macerasının keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Severed Steel

Severed Steel

Severed Steel, akıcı bir dublör sistemi, yok edilebilir voksel ortamları, go-go ağır çekimi, tek elle kullanılan bir kahramanı ve elektro-endüstriyel bir film müziği ile içgüdüsel ve şık bir tek oyunculu birinci şahıs aksiyon-nişancı oyunu olarak sunuluyor.

The Colonists

The Colonists

The Colonists, The Settlers ve Anno serisi gibi klasiklerden ilham alan bir şehir kurma video oyunudur. PC ve konsollar için bu rahat tempolu yaklaşımda oyuncular, Dünya’dan kaçtıktan sonra yeni bir ev aramak için galakside dolaşan insan uygarlığını simüle etmek için inşa edilmiş, kendi kendini kopyalayan robotlardan oluşan bir ekibin kontrolünü ele geçiriyor, 14 görevli bir kampanya veya sandbox bir mod aracılığıyla başarabilecekleri bir görev.