Mehmet Sekmen Erzurum’da ziyaretlere devam ediyor

- Yorumlar

İstanbul’dan AK Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Mehmet Sekmen ayağının tozuyla Erzurum’a ayak bastı.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ eşliğinde ziyaretlerine de başlayan Sekmen Erzurum’u dolaşarak kenti tanımak ve kendini tanıtmak için çalışmalarına devam ediyor.

Başbakan gibi karşılandı

Sekmen’in Erzurum’a gelişi kentteki AK Partili yöneticilerin yoğun karşılaması ile gerçekleşti. Herkes Sekmen’le aynı fotoğraf karesine girmek için çaba harcadı. Sekmen’le yakın olmak için elinden geleni yaparlarken Sekmen’in boynundaki Erzurumspor atkısı dikkat çekti.

Ziyaretlere devam ediyor

Recep Akdağ ile beraber ziyaretler gerçekleştiren Sekmen 2.gününde Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ile devam eden ziyaret programı Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC) ve Erzurum Gazeteciler Cemiyetine (EGC) ziyaretleriyle sürdü. Sekmen ve Akdağ 2.gün ziyaretlerini TÜMSİAD ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ziyaretleri ile tamamladı. Dün de bir dizi ziyaretlere devam eden Sekmen Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz’i, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı ve Yakutiye İlçe Belediyesini ziyaret etti.

Sağlık bakanından Sekmen’e destek

Bakan Akdağ açıklamasında “Mehmet Sekmen kimdir derseniz tek kelime ile şunu söyleyebilirim ki hizmet insanı ve dava adamı. Çok mutluyuz. Doğduğu topraklara, ata dede ocağına hizmet etmek için dönmüş. Erzurum’a çok büyük hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum. Gönlümüz ve çalışmamız bir olacak.” dedi.

Sekmen ithal aday mı? haberi için tıklayın.

x