En iyi Steam oyunları 2019

Harika oyunlara ev sahipliği yapan Steam’de oyun almak isteyenler için muhteşem bir rehber ile karşınızdayız. Her yıl düzenlenen E3 konferansı dünyanın en büyük geleneksel oyun gösterisi ve şüphesiz herkes için heyecan verici yepyeni oyunlar konferansta duyurulur. E3 konferanslarında büyük ilgi gören oyunları bu sayfada derledik ve yenileri eklemeye devam ediyoruz.

Peki şimdi ne oynamalısınız? Harika bir haber! Kartal 24, muhteşem oyunlara olan açığınızı kapatmak için size en iyi Steam oyunlarını bu makalede derledi. 2017,2018 ve 2019’un en iyi oyunlarını sizler için özetledik.

Doğrusu bu konuda seçenek sayısı oldukça fazla ve yepyeni olağanüstü oyunlar arasından seçim yapmak oldukça güç olabilir. Bu güçlük karşısında en iyi arkadaşınız olup en iyi oyunu seçmenize yardımcı olacağız.

En iyi Steam oyunları

Neyse ki biz sizin için Steam‘in en yeni ve en harika oyunlarını bu sayfada derledik ve iyi oyun bulmak için zaman kaybı yaşamanızı engellemeyi amaçladık. Biz bu sayfaya her ay yepyeni oyunları inceleyip eklemeye devam edeceğiz.

Dinlenme zamanlarınızda kendinizi ekranlarınıza uzun süre kilitlemek için bol bol D vitaminlerini şimdiden hazırlayın!

Assassin’s Creed® Odyssey (309 TL)

Assassin’s Creed® Odyssey’de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir.

Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol.

Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

Atina ile Sparta arasındaki yüzlerce askerle yapılan büyük ölçekli savaşlarda savaşçının yeteneklerini sergile, ya da Ege Denizindeki deniz savaşlarında düşman filolarının içine bodoslama dal.

Tobii Eye Tracking ile aksiyonu yepyeni bir şekilde deneyimleyin. Genişletilmiş Görünüm özelliği, daha geniş bir çevre perspektifi sunarken Dinamik Işık ve Güneş Efektleri, baktığınız yere göre gerçek bir kum tepesi hissi veriyor. Sadece bakarak yapılan etiketleme, hedefleme ve hedeflere kilitlenme, çok daha doğal bir hal alıyor. Bırakın gözleriniz liderlik etsin.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit gerektirir)
İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Video Ayarı: En düşük (720p)

Assassin’s Creed® Odyssey satın al

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar