Maltepe’de Beltur Burger açıldı

İBB’ye bağlı Beltur, uygun fiyatlı hamburger dükkanı Beltur Burger’in Maltepe şubesini açtı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiralarından Beltur, Pendik’ten sonra Maltepe’de de Beltur Burger açtı. Maltepe’deki Beltur Burger, İdealtepe sahilde hizmete açıldı.

İlk kez 2021 yılı Haziran ayında Pendik’te hayata geçirilen Beltur Burger restoranları, Anadolu Yakası’ndaki üçüncü şubesi ile Maltepe’de hizmette. Beltur Burger’in İstanbul genelinde Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Kadıköy ve Pendik olmak üzere toplamda 5 şubesi bulunuyordu. Maltepe ile beraber şube sayısı da 6’ya ulaşmış oldu.

Maltepe Beltur Burger nerede?

Maltepe Beltur Burger, İdealtepe sahilinde hizmete açıldı. Öte yandan, Ramazan’da Beltur Burger’de tüm menülerde %20 indirim sunuluyor.

Hamburger türü fast-food yiyecekleri özel bir konseptte ele alan Beltur Burger, Beltur Burger Pendik‘in ardından Beltur Burger Maltepe’de açıldı. Birçok hamburger çeşidinin yer aldığı İdealtepe Beltur Burger’de vejetaryenler ve çocuklar için de özel ürünler de bulunuyor.

Menüsünde 18 çeşit hamburger bulunan Beltur Burger’in Kartal’da henüz şubesi bulunmuyor. Beltur Burger Kartal’ın ne zaman açılacağına dair bir bilgi bulunmuyor.