Ülker Çikolata Atölyesi, Real hipermarketlerde

Türkiye’nin en ünlü çikolatası Ülker Çikolata, herkesi çikolatanın eğlenceli ve lezzetli dünyasına davet ediyor.

21 Kasım 2012 tarihine kadar real,- Hipermarketleri’nde kurulacak Ülker Çikolata Atölyesi’nde yediden yetmişe herkes çikolata yapacak

Ülker, 21 Kasım 2012 tarihine kadar real mağazalarında kurulacak çikolata ve oyuncak atölyesinde misafirlerini ağırlayacak.

real,-’in İzmit, Ankara Etlik, İstanbul Kartal, Beylikdüzü ve Merter mağazalarında kurulacak Ülker Çikolata Atölyesi’nde, tüketiciler kendi çikolatalarını kendileri yapacak. Ankara, Konya, Antalya, İstanbul’da Fulya mağazalarında ise Ülker Napoliten Oyuncak Atölyesi’nde çocuklar napoliten kutuları ile hayal ettikleri oyuncakları kendileri yapacak.

Ülker Çikolata Atölyesi ve Ülker Napoliten Oyuncak Atölyesi, 8-21 Kasım tarihleri arasında real,- mağazalarında başta çocuklar olmak üzere tüketicilerle buluşuyor. Ülker Çikolata Atölyesi’nde uzmanlar yardımıyla değişik kalıplarda ve kendi seçtikleri çeşnilerle kendi çikolatalarını yapacak olanlara yaptıkları çikolata hediye edilecek. Ülker Çikolata Atölyesi ile çikolata severler kendileri muhteşem lezzette çikolatalar yapma ve market alışverişlerinin sonunda kendi yaptıkları çikolatalar ile kendilerini veya sevdiklerini mutlu etme şansı bulacak. Ülker Napoliten Oyuncak Atölyesi’nde de Ülker Napoliten kutuları ile hayal ettikleri oyuncakları kendileri yapacak olan çocuklar eğlenceli saatler geçirecek.

Ülker Çikolata Atölyesi ve Ülker Napoliten Oyuncak Atölyesi’ne katılmak için real,- Hipermarketleri’nden Ülker çikolata ürünlerinden 5 TL’lik satın almak gerekiyor. Bunun yanı sıra; çikolata, bisküvi, kek, krem çikolata, mama, çay, kahve, mutfak ve kişisel bakım olmak kategorilerinde tüketiciler Ülker ürünlerini çeşitli promosyonlarla satın alma imkanı bulacaklar.