Başakşehir kışa hazır

İstanbul genelinde yaşanan yoğun yağışlar zaman zaman etkili olurken, Başakşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların yağıştan etkilenmemesi için gerekli çalışmaları sürdürüyor.

Marmara Bölgesinde hafta boyu sürecek yağışların tipine göre hazırlanan, ekip ve ekipmanlar kış ayının oluşturabileceği olumsuz koşullara göre göreve hazır şekilde bekliyorlar. Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere Başakşehir Belediyesi’nin bütün müdürlükleri günler öncesinden gerekli tedbir ve hazırlıklarını yapıp tamamladılar.

Belediyeye bağlı personeller gün boyunca kanal açma ve temizleme ekipleri ile özelikle rögarlarda meydana gelebilecek sorunları gidermek adına gerekli tedbirleri aldılar. Dönüşümlü olarak nöbet tutup, mesai yapan personel, Başakşehirli’lerin rahat bir kış geçirmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukların, mümkün olduğunca hızlı çözüme ulaşması için; şikayetlerini, telefon ve adreslerini doğru bir şekilde Başakşehir Belediyesi’ne 444 0 669 numaralı telefona bildirmeleri durumunda ekipler görevleri ve yetkileri dahilinde vatandaşlara yardımcı olacaklar.