Başkan Altınok Öz Kordonboyu’nda alkışlarla karşılandı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kordonboyu Mahallesi‘nde halkla buluştu. Mahallelilerin alkışlarla karşıladığı Op. Dr. Altınok Öz, Kordonboyu Mahallesi’nde işyerlerine tek tek girerek esnafı ziyaret etti, sıkıntılarını, beklentilerini dinledi.

Vatandaşlarla konuşan Altınok Öz Kartal’da 5 yıl boyunca din ve kültür ayrımı yapmadan her kesime hizmet götürdüklerini belirterek “Kartal Belediye Başkanı olarak Ramazan ayında 646 bin 543, Muharrem ayında ise 156 bin 200 vatandaşımızı, mahallelerde kurduğumuz iftar ve sahur sofralarında buluşturduk ve o sofralarda halkımızla birlikte oruç açtık. 2 yıl içinde 4 bin 610 vatandaşımızın türbeleri ziyaret etmesini sağladık. İhtiyaç olduğu takdirde camilere olduğu kadar Cemevlerine de temizlik, onarım ve malzeme temini gibi konularda her zaman destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. Manevi değerlere saygı gösteren ve ‘insan’ odaklı belediyecilik, bizim öncelikli ilkemizdir ” dedi.

Halk sağlığı ve sünnet uygulaması hakkında da konuşan Altınok Öz, “Göreve geldiğim gibi, sadece belirli bir günde sağlıksız koşullarda yapılan toplu sünnet uygulamalarını kaldırarak ‘Yıl Boyu Ücretsiz Sağlıklı Sünnet’ kampanyasını başlattım. 5 yılda 6 bin 899 çocuğumuzu Kartal’da, ailesinin istediği gün ve istediği hastanede, sağlıklı koşullarda ücretsiz olarak sünnet ettirdik” dedi.

BASKAN OZ KORDONBOYU MAHALLESI ZIYARET (13)

BASKAN OZ KORDONBOYU MAHALLESI ZIYARET (12)

BASKAN OZ KORDONBOYU MAHALLESI ZIYARET (8)

x