Kartalspor Konya’ya kilitlendi

- Yorumlar

Deplasmanda Konya Anadolu Selçukluspor ile karşılaşacak olan Kartalspor karşılaşmanın hazırlıklarını dün akşam yaptığı antrenmanla tamamladı.

Saat 17:15’de teknik direktör Şaban Yıldırım yönetiminde başlayan ve yaklaşık 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Yıldırım’ın yardımcıları Sebahattin Yenilmez, Vedat Battal, Rafet Önür ve Barış Yıldız hazır bulundu.

Kartal stadyumunda gerçekleştirilen çalışma Şaban Yıldırım’ın antrenman bilgilendirme toplantısıyla başladı. Antrenmanın ilk bölümünde serbest ısınma yapan oyuncular antrenmana 5’e 2 Top kapma ve pas çalışmasıyla devam eti.

5’e 2 top kapma ve pas çalışması sonrasında duran top organizasyon çalışması yapan takımımız stretchingle Konya Anadolu Selçukluspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamladı.

Sakatlığı devam eden Fırat Sezer takımdan ayrı kendisi için özel belirlenen program doğrultusunda çalışmalara devam etti.
Cumartesi sabah saat 07:00’de hava yoluyla Konya’ya geçecek olan Kartalspor’da sakatlığı devam eden Fırat Sezer, sarı kart cezalıları Burak Akdiş ve Azad Filiz karşılaşmada forma giyemeyecek.

x