Yılbaşında Kartal Titanic Otelde 3 kutlama vardı

- Yorumlar

Titanic Business Kartal Otel’de yılbaşı üç salonda düzenlenen 3 farklı eğlence ve konuklara dağıtılan sürpriz armağanlar ile kutlandı.

Eğlencelere katılan konuklara yapılan çekilişlerde Titanic Hotels’den yemek ve konaklama armağanları dağıtıldı. Erken saatlerde Titanic Hotels’in yılbaşı için hazırladığı özel mönü ve limitsiz içki ikram edildi. Saatler ilerledikçe ise salonda bulunanlar diskjokeyin çaldığı müzik eşliğinde oldukları yerde şarkılar söylemeye başladılar.

ARMAĞANLAR DAĞITILDI

Titanic Hotels Halkla İlişkiler Müdürü Melek Subentekin’in sunumuyla yapılan çekilişe salonda bulunan ünlü konuklar katıldı. Titanic Kartal Oteli Genel Müdürü Ahmet Can Yeşildağ’da armağan çekilişine katıldı.

En büyük çekilişte Antalya Titanic Resort Otel’de konaklama kazanana armağanı Titanic Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Murat Aygün verdi

ÜÇ SALONDA ÜÇ ORKESTRA VE ÜÇ FARKLI EĞLENCE

Konuklar Balo salonunda Babutsa eşliğinde, Salvo salonunda Karnaval Orkestrası eşliğinde, Alesta restoranda Kemal Moray ve orkestrası eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Otel tarafından dağıtılan konfetiler, şapkalar ve balonlarla ortam gerçek yılbaşı görüntüsüne büründü. Müzik devam ettikçe coşan konuklar soluğu pistte aldılar. Dansettiler, 2göbek attılar, halay çektiler. Orkestra ise Türkiye’nin çeşitli yörelerinden derlenen oynak havalarla konukları eğlendirdi.

DANSÖZLERE DOLAR YAPIŞTIRILDI

Orkestra yeniden sahne aldığında ise saat gece yarısına yaklaşıyordu. 2012’nin biterek 2013’e adım atmanın heyecanı ile herkes pisti doldurarak dansediyordu.

Saat 24.00’e ulaştığında ise orkestranın oynak nağmeleri eşliğinde hep birlikte bağırarak 10’dan 1’e kadar sayılarak 2013’e girildi. Herkes birbirine mutlu, sağlıklı, başarılı yıl dilerken dünya için ise barış dileklerini tekrarladı.

Orkestra müziğe ara verdiğinde sahnede iki dansöz yer aldı. Oryantal gösteri ile sahnenin önü birden dansedenlerle doldu. Bu arada dansözlere dolar yapıştıranlar görüldü. Daha sonra pistten inen dansözler salonda masa aralarında dolaşarak konukların yanına gittiler.

MERCİMEK VE İŞKEMBE ÇORBASI İKRAMI

Bu süre içinde Titanic Business Kartal Balo salonunda ikram durmadı. Herkes sabahın erken saatlerine kadar eğlenme fırsatı buldu. Müzik ve dans dolu bir gece sonrası salondan çıkış sırasında ise konuklara ikram edilen lezzetli mercimek ve işkembe çorbaları ise herkesin beğenisini kazandı.
Salvo salonunda Karnaval Orkestrası Eşliğinde yerli ve yabancı pop müzikleri ile eğlence devam etti. Geceyi oryantal gösteri süsleyince eğlencenin doruklarına çıkıldı.
Alesta Restoran’da ise Kemal Moray ve Orkestrası ile Türkçe pop müziklerinin keyfine varıldı.

MİNİK MİSAFİRLER İÇİN SINIRSIZ EĞLENCE

Yılbaşı gecesi Titanic Business Hotel eğlence ve aktivitede her yaşa hitap ettiği gibi, çocuklara da profesyonel kadrosu ile en iyi hizmeti verdi. Ebeveynler salonda eğlencenin doruğuna ulaşırken çocuklar ise eğitmenler eşliğinde sihirbaz ve palyaçolar ile yeni yıla merhaba dediler. 0-12 yaş arası bütün çocukların faydalanacağı çocuk salonunda Noel Baba ile birlikte balonlar eşliğinde gala yemeği sunuldu.

YILBAŞI KONAKLAMA PAKETİNDE SONSUZ İMKÂN

Titanic Business Kartal, yeni yılı İstanbul’da karşılamak isteyenler için özel Yılbaşı Konaklama Paketi hazırladı. Konaklama paketinde 31 Aralık tarihinde tek ya da Çift kişi konaklama, Alesta Restaurant’ta yılbaşı sabahı brunch’ı, fitness center, sauna ve jakuz’inin ücretsiz kullanımı yer aldı.

YENİ YILIN İLK BRUNCH’I SUNULDU

Kutlama yapılan uzun bir gecenin ardından yeniden canlanmak ve yeni yıla leziz bir başlangıç yapmak isteyenler için 09.00-13.00 saatleri arasında Alesta Restaurant’ta muhteşem bir brunch sunuldu.

x