Tokatlılardan Başkan Öz’e ziyaret

- Yorumlar

Kartal’da faaliyet gösteren Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği İkinci Başkanı Abdulkadir Ardıç ile dernek üyeleri Kadir As, Şener Aksoy, Kenan Karslı, Zeliha Yüksel ve Fatma Ardıç Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Altınok Öz, Kartal’da yapılan değişim ve dönüşümü anlattı.

“Kartal’ın başkanı olduğum için çok şanslıyım”

Kartal’ın İstanbul boğazından sonra en güzel yer olduğunu söyleyen Başkan Altınok Öz, Kartal gibi güzel bir ilçenin belediye başkanı olmaktan büyük gurur duyduğunu belirterek şöyle konuştu: “Kartal, Türkiye’nin en şanslı ilçesidir. Çünkü İstanbul boğazından sonra en güzel yer Kartal’dır. Bu kadar güzel bir yerin başkanı olduğum için çok şanslıyım. Kartal’ı çok seviyorum. Kartallılar da Kartal’ı seviyorum diyebilmeli.“ dedi.

Ziyaretin sonunda Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği İkinci Başkanı ve dernek üyeleri Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Altınok Öz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek yöneticilerine teşekkür etti.

TOKATLILARDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (3)

x