Kartal Beledi̇yesi̇ 2016 Mayıs Ayı Muhtarlar toplantısı yapıldı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve başladığı 2009 yılında başlattığı, her ayın ilk haftasında düzenlenen muhtarlar toplantılarının Mayıs 2016 oturumunda yine mahallelerin sorunları tartışıldı, çözüm üretildi.

Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda yapılan toplantıya Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Başkan Yardımcıları Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Feyyaz Kaynak, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Tirgil, Kartal Kent Konseyi Başkanı Demet Songurtekin, Özel Kalem Müdürü Cem Çetin, Belediye Meclis üyeleri ve misafir olarak katılan Frankfurt Heusenstamm Belediye Başkanı Av. Halil Öztaş ve Kartal’ın 20 mahallesinde görev yapan mahalle muhtarları katıldı.

Kartal Belediyesi Başkan Vekili Gülcemal Fidan toplantıda yaptığı konuşmada; ” Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz, Ankara’da belediye başkanları toplantısına katıldığı için bu ayki toplantımızda yer alamadı. Mahallelerimizin sorunlarına hep beraber çözüm arayacağız” dedi.

Toplantıya misafir olarak katılan Frankfurt Heusenstamm Belediye Başkanı Av. Halil Öztaş da yaptığı konuşmada, ” Ben, Almanya’da Frankfurt’a bağlı Heusenstamm Belediye Başkanı olarak değil bir misafiriniz olarak buradayım. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e her ay böyle toplantılar gerçekleştirdiği için teşekkür ederim” dedi. Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan da Frankfurt Heusenstamm Belediye Başkanı Av. Halil Öztaş’a Kartal Tarihi kitabını takdim etti.

x