Canlı Yayına Davutoğlu Diye Bakın Kimi Bağladılar

- Yorumlar

Kanal 24’te Kafa Dengi programına Bakan Davutoğlu diye sade vatandaşı bağladılar. İşte komik olayın detayları ve videosu.

Programın sunucusu , vatandaşın sesinin doğal gelmesine rağmen konuştuğu kişinin bakan olmadığını fark edemedi. Kanal 24’te Tarık Tufan, Gökdemir İhsan ve Selahattin Yusuf’un sunduğu Kafa Dengi programında bir canlı yayın kazası yaşandı. Reji, canlı yayında telefonda Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ’nun bağlandığını stüdyoya bildirince, Tarık Tufan’da Bakan Davutoğlu sandığı telefondaki kişiye Suriye’ye yapılan ve yapılacak olan yardımlarla ilgili sorular sormaya başladı. Fakat, telefondaki kişinin sesi Ahmet Davutoğlu’nun sesine hiç benzememesine rağmen, durumun farkına varamayan Tufan, Davutoğlu zannettiği vatandaşa sorular sormaya devam etti.

En sonunda telefondaki vatandaş, “Kardeş ben Tarsus’tan arıyorum, Suriye’ye biz de yardım paketi gönderdik” deyince skandal ortaya çıktı. Telefonda sorular sorduğu kişinin Davutoğlu olmadığını anlayan Tarık Tufan bu kez kendi haline gülmeye başladı ve vatandaş yayından alındı.

x