Shameless’ın Türkiye versiyonundan ilk fragmanı şoku etti

- Yorumla

ABD’de yayınlanan komedi ve dram dizisi Shalemess’in Türkiye versiyonu Fox TV’de yayınlanacak. Dizinin ilk fragmanı hayranlarını şok etti. Komedi dizisi olan birçok uygunsuz davranış içeren dizinin ABD versiyonuna nazaran Türkiye versiyonunun klasik aşk dizilerine benzediği eleştirisi yapıldı. Bizim Hikaye isimli dizi Fox’ta başlayacak.

Dizinin ABD versiyonu çok farklı

Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan fakir bir ailenin hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor. Dizide her bireyin kendi içinde yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Frank Gallager: 6 çocuğun babasıdır. Pek babalık yaptığı söylememek gerek. Alkolik, bencil, narsist biridir. Ama arada bir iyi olabiliyor. Çoğu zamanını Kev’in barında geçiriyor.

Fiona Gallagher: Diğer 5 çocuğa bakan abladır. Evde Steve ile birlikte. Sürekli ekşın sürekli ekşın içinde .Çok çalışıyo kardeşlerine bakmak için. Harika bir abla örneği

Steve/Jimmy Lishman: Fiona’nın sevgilisidir. Ailesi oldukça zengin ve kültürlüdür. Fakat Steve ailesinin istediği gibi doktor olmaya reddetmektedir. Araba hırsızlığı yapıyor.

Carl Gallagher: Ailenin Liam’dan sonra en küçük erkek çocuğudur. Şiddet yanlısı tam bir vahşidir. Sürekli mikrodalgada sevmediği oyuncaklarını eritir. Okulda arkadaşlarını hep döver. Hatta bu yüzden az kalsın okuldan atılıyordu.

Philip(Lip) Gallagher: Ailenin en büyük erkek çocuğudur. Çok zekidir. Para kazanmak için arkadaşlarının yerine sınava girmektedir. Baya zeki bir tip.

Ian Gallagher: Philip’ten sonraki en büyük erkek çocuktur. Eşcinseldir. Amerikan Deniz Kuvvetleri’ne katılmayı istemektedir.

Debbie Gallagher: Ailenin en küçük kızıdır. Zekidir. Kendinden çok başkalarını düşünür. Babasını çok kötü birisi olmasına rağmen sevmektedir. Steve’in gizli sırlarını bilmektedir.

Fiona’yı canlandıran Emmy Rossum Türkiye versiyonunu görünce şok oldu

Chicago’nun ‘kentsel dönüşüme uğrayan’ bölgesinde, ekonomik olarak zor bir hayat yaşayan beş kardeş ve alkolik bir babalı ‘Gallagher’ ailesinin etrafında şekillenen ‘Shameless’ta Fiona’yı canlandıran Emmy Rossum Twitter’dan “Türkiye’deki Jimmy Steve ve Fiona bu mu? Ve o bebek Liam ve bozuk bulaşık makinesi mi?!” ifadelerini kullandı.

Bizim Hikaye dizisi fragmanı

x
Yorumlar