Anadolu Yakası AK Partili belediye başkanları toplantısı Üsküdar’da yapıldı

- Yorumla

Anadolu Yakası AK Partili belediye başkanları toplantısı bu ay Üsküdar’da yapıldı. Bu ay Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anadolu Yakası Belediye Başkanları toplantısı Üsküdar’da Valide Sultan Gemisi’nde gerçekleşti.

Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu Yakası AK Parti’li belediye başkanları toplantısının Ağustos ayı buluşması, Üsküdar’da Valide Sultan Gemisi’nde gerçekleşti.

Üsküdar belediye başkanı Hilmi Türkmen’in ev sahipliği yaptığı toplantıya; Ümraniye belediye başkanı Hasan Can, Beykoz belediye başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Poyraz, Pendik belediye başkanı Kenan Şahin, Tuzla belediye başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Sultanbeyli belediye başkanı Hüseyin Keskin, Sancaktepe belediye başkanı İsmail Erdem ve AK Parti yerel yönetimler İstanbul İl Başkanı Ahmet Cin, Yerel Yönetimler 1. Bölge sorumlusu Habil Yazıcı ve AK Parti Üsküdar ilçe başkanı Halit Hızır katıldı.

Projeler ve çalışmaların istişare edildiği toplantıda, yerel yönetimler alanındaki yeni gelişmeler ve gündem değerlendirildi. Anadolu Yakası’nın genelinde hizmet kalitesini yükseltmek hususunun da görüşüldüğü Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı, oldukça verimli geçti.

Toplantının sonunda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve diğer ilçe belediye başkanlarına, Üsküdar’ın sembolü olan Katip ve Katibe biblosu hediye etti.

x
Yorumlar