Deniz Naki: “Önünüzde diz çökmedim, bu da size dert olsun”

- Yorumlar

Amedsporlu futbolcu Deniz Naki, deplasmanda karşılaştıkları Mersin İdmanyurdu maçında sahaya giren taraftarların kendisine yönelik yumruklu saldırısı açıklama yaptı.

Naki yaptığı açıklamada, “Bu olaylar beni yıpratmaktan ziyade daha da hırslandırıp motive etmektedir” dedi ve Seyit Rıza’ya atıf yaparak, “Ben sizin yalan ve hilelerinizle baş edemedim bu bana dert oldu, ama ben de sizin önünüzde diz çökmedim, bu da size dert olsun” dedi.

Amedspor’un 7-0 galibiyetiyle sona eren Mersin İdmanyurdu maçında, sahaya giren taraftarların kendisine yönelik yumruklu saldırısı sonrası Amedsporlu futbolcu Deniz Naki açıklama yaptı.

Deniz Naki’nin, bugün (27 Ağustos) “Deniz Naki Official” adlı Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle:

Öncelikle dünkü maçta yaşanan talihsiz olay nedeniyle gerek sosyal medyadan, gerekse de arayarak ve mesaj atarak geçmiş…

Posted by Deniz Naki Official on Sunday, August 27, 2017

Öncelikle dünkü maçta yaşanan talihsiz olay nedeniyle gerek sosyal medyadan, gerekse de arayarak ve mesaj atarak geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara teşekkür ederim.

Bu olaylar beni yıpratmaktan ziyade daha da hırslandırıp motive etmektedir.

Hiç bir güç bu sene şampiyon olup kupayı Rahmetli Kaptanımıza götürmekten bizi alıkoyamaz.

Rahmetli Kaptanımız Şehmuz Özer’inde değdiği gibi “Onlar bize kötü davransın, biz onlara çiçek vermeye devam edeceğiz.” Ama bundan sonra yalnızca çiçek değil, bolca gol de hediye edeceğiz.

Bizler Rahmetli Kaptanın yoldaşlarıyız. Bize kötü davranana biz kötü davranmayacağız.

PİR SEYİT RIZA’nın da dediği gibi

“BEN SİZİN YALAN VE HİLELERİNİZLE BAŞ EDEMEDİM BU BANA DERT OLDU, AMA BEN DE SİZİN ÖNÜNÜZDE DİZ ÇÖKMEDİM BU DA SİZE DERT OLSUN”

O sene bu sene

Selam ve sevgiyleDeniz Naki

x