Kamp kuran Kartallı grup CHP Genel Merkezi önünde eyleme geçti

CHP’de sular durulmuyor. Kartal’dan Ankara’ya 2 otobüsle giden ve CHP’nin Kartal adayının Altınok Öz olarak değiştirilmesi için bastıran grup CHP Genel Merkezi önünde eyleme geçti.

Yaklaşık 4 gündür CHP Genel Merkezi önünde kamp kuran grup bugün yapılacak Parti Meclisi toplantısı öncesi protesto eyleminde bulundu. Grup sloganlar atarak seslerinin CHP MYK toplantı salonundan duyulmasını sağlamaya çalıştı. “Altınok Öz bizim adayımızdır”, “Altınok Öz ile yola devam”, “Altınok Öz’süz biz ne yaparız” gibi sloganlar atan grup eylemine devam ediyor.

Genel Merkez önüne gelen grup, CHP’de Parti Meclisi (PM) sürerken kapıda eylem yaptı. Kartal Belediyesi için yeniden aday gösterilmesi istenilen Öz’ü, bir dönem başkan olarak görmek istediklerini belirtti. Eylemcilerden biri, “4 gündür burada açız, sususuz, Ankara soğuğunda üşüyoruz 4 gündür, tek derdimiz Kartal’ın geleceği için Altınok Öz başkanımızın bir dönem daha aday yapılmasıdır” ifadelerini kullandı.

Ankara'ya giden Kartallı grup CHP Genel Merkezi önünde Altınok Öz eylemi yapıyor – CHP Genel Merkezi önünde "Altınok Öz…

Posted by Kartal24.com – 24 Saat Kartal Haberleri on Saturday, February 2, 2019