Çalışmaları yerinde takip etti; sorunları dinledi, çözüm için talimat verdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kordonboyu Mahallesi’nde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerini ziyaret ederek çalışmalarla ilgili yerinde incelemelerde bulundu. Bu sırada vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetleri de dinleyen Gökhan Yüksel, sorunların çözülmesi için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

Çalışmaları yerinde takip etti

Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi üzerindeki Veteriner Araştırma Durağı arkasında bulunan boş arazide büyüyen çalılıklar vatandaşları rahatsız edince, Kartal Belediyesi duruma müdahale etti. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla çalılar temizlendi. Özellikle okula giden öğrenciler ve çevrede oturan vatandaşların yoğunlukla kullandığı bir güzergâh olan bölgede tehlike arz eden çalılar temizlenerek; bölge hem daha güvenli, hem de daha temiz bir hale getirildi.

Çalışmaları yerinde takip etti

Çalışmaları yerinde takip eden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, öğrencilerle ve vatandaşlarla sohbet etti. Yüksel, ilçeyi daha güzel ve yaşanılabilir hale getirebilmek için aralıksız çalıştıklarını belirtti. Vatandaşlar Yüksel’e ve Kartal Belediyesine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Çalışmaları yerinde takip etti