Akşener: Sayın Bahçeli’nin Türk milliyetçilerini düşürdüğü yer burasıdır

- Yorumlar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Türk milliyetçilerini Sayın Bahçeli’nin düşürdüğü yer burasıdır. Türk milleti de, Türk milliyetçileri de rahat olsun, biz varız” dedi.

Akşener, Şile, Ağva, Çekmeköy, Sultanbeyli ve Tuzla’da İYİ Parti seçim çadırlarını ziyaret etti. Akşener, İstanbulluların 23 Haziran’da İmamoğlu’nu yeniden seçerek başkanlık koltuğuna tekrar oturtacağını söyledi.

Türk milliyetçilerini Sayın Bahçeli’nin düşürdüğü yer burasıdır

Kendilerine, Kandil’le anlaşma yaptıkları yönünde iftira atıldığını dile getiren Akşener, şunları kaydetti:

Bugün bir şey oldu. Bugün gelinen noktada Cumhur İttifakı’nı iki genel başkanın yönettiğini düşünüyorduk, anladık ki bir aktör daha varmış. Sayın Bahçeli’nin bugün yaptığı açıklama vahimdir. Biz Türk milliyetçiler, Ülkücüler, rahmetli Başbuğ’un deyimiyle ‘İnsanlık aleminde ülkücüler ne uşak olmayı, ne de başkasını uşak olarak görmeyi ister. O istemeyen bayrağı dalgalandıran insanlardır.’ demiştir. Anladık ki mitil İstanbul’a değil, İmralı’ya serilmiş. Anladık ki yıllarca AK Parti’liler, ‘Apo’yu niye asmadınız?’ diye sora sora Ülkücüleri heyecandan, üzüntüden öldürdüler. Ya hu ne kadar dostmuşlar, niye assın? İnsan arkadaşını asar mı? Türk milliyetçilerini Sayın Bahçeli’nin düşürdüğü yer burasıdır. Türk milleti de, Türk milliyetçileri de rahat olsun, biz varız.

x