Kartal’da 2019 Zafer Bayramı kutlamalarından muhteşem görüntüler

- Yorumlar

İstanbul Kartal’da 2019, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları görülmemiş bir coşkuya ev sahipliği yaptı. Kartal Belediyesi tarafından organize edilen etkinliklerde vatandaşlar zafer coşkusunu doyasıya yaşadı. Ortaya birbirinden muazzam görüntüler çıktı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde binlerce vatandaş, Kartallı Kazım Meydanı’ndan Kartal Meydanı’na marşlar ve şarkılar eşliğinde yürüdü. Kartal Meydanı’nda sona eren yürüyüşün ardından rock müziğinin sevilen ismi Teoman Kartal Meydanı’na kurulan sahnede uzun süre akıllardan silinmeyecek bir konser verdi.

Zafer Yürüyüşü, Binlerce Vatandaşın Katılımıyla Yapıldı

Akşam saatlerinde ise her sene olduğu gibi bu sene de “Zafer Yürüyüşü” gerçekleştirildi. Kartallı Kazım Meydanı’ndan başlayan ‘Zafer Yürüyüşü’ne Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kartal'da 2019 Zafer Bayramı kutlamaları

Zafer Yürüyüşü ’ne katılan binlerce Kartallı, ellerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün posterleri ve Türk bayraklarıyla Kartal Meydanı’na kadar meş’aleler eşliğinde ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez, Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ diyerek ve marşlar söyleyerek yürüdü. Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı yürüyüşünün ardından kutlamalar, Kartal Meydanı’nda düzenlenen Teoman konseri ile devam etti.

Kartal'da 2019 Zafer Bayramı kutlamaları

x
Haberin tamamı için sayfalar arasında ilerleyin
1 / 12