CHP’nin Kartal Aday Adayları Kahvaltıda Buluştu

- 2 yorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Av. Kamer GÖK ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2014 yerel seçimlerinde partinin adayı olmak isteyen aday adayları Ali Turabi ARTUÇ,Birsen TURSUN DEMİREL, Erol ALTUNOĞLU, Hüsnü SÜSLÜ, Mustafa KUL, Mustafa YALÇINKAYA ve Zeynep GÜLRÜ ÖZKAN ile 12 Eylül sabahı kahvaltıda bir araya geldiler.

Etkinliğe Kartal belediye başkanı ve yeni dönemde de Başkan Aday Adayı Altınok ÖZ katılmadı.

CHP Kartal İlçe başkanı Av. Kamer GÖK’ün konuşması

12 EYLÜL darbesi yıldönümü münasebetiyle, darbenin siyasal yaşamımıza yaratmış olduğu tahribata değinerek, Askeri yönetim ve darbelerin toplumların demokratik geleneklerini yok edebileceği gibi, demokratik toplumsal ve siyasal hafızanın oluşmasını da esas itibarıyla engeller.

Keza yetişmiş insan gücünü cezaevlerinde, sürgünlerde ve takibe uğraması nedeniyle Ülkemizin çok büyük kayıplara uğradığının tanıklarıyız biz. Ülkemize karşı işlenmiş bir insanlık suçu olarak görmekteyiz. Bir kez daha TELİN etmekteyim.

Sevgili arkadaşlar, aday adaylıklarınızı çok önemsemekteyim, iki nedenle değerli ve önemlidir, birincisi partimizin çok değerli olduğu anlamı ve sonucu olduğunu görmekteyim, çokça başvuruların anlamı ve bu şekilde yorumlaya biliriz ayrıca sizlerinde kartaldaki iktidar hedefimizin devamına dönük ortaya çıkmanızı hem partimiz açısından, hem kartal açısından hem de Türkiye açısından değerli bulmaktayım, bu nedenle yüreklilik göstererek ortaya çıkışınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum.

Bizim aday adaylı kararıyla ortaya çıkışınız partiye ve bize özel bir katkı getirmektedir, ben onu her vesileyle görüyorum ve tespit etmekteyim Kartal kamuoyunda CHP bu yönüyle çok olumlu olarak konuşuluyor, bu süreci partimizin geleneklerine bağlı olarak ve meseleleri partimizin kendi kabuğunda görüşerek adaylık arayışınızı çok desteklemekteyim, umut ederim ki bu süreci bir önemli ve olumlu kazanımla partimizin lehine, iktidar hedefiyle bütünleşerek yeniden Kartal iktidarına taşıyacağız, biz ilçe yöneticileri, mahalle temsilcileri ve partimizin örgütü size gerekli sıcaklığı ve dayanışmayı görev olarak telaki etmektedir.
Bizdeki beklentilerinizi bana ve ilçe sekreterine ulaşarak, beklentilerinizi karşılamaya amade olduğunuzu bilmenizi isterim. Kolay gelsin hepinize başarılar dilerim. Siyaset bahtınızı temellisi ile hepinize saygılar sunuyorum.

Bu habere 2 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
baran ilgün

Her şey chp için. Bizim ve kartallılar için önemli olan iyi hizmet. Verebilmek tekrar chp. Başkanın olması canla başla çalışmak.a

Lokomotifim belli!

Şunu da iddia ediyorum ki,CHP’li aday adaylarının içinde Kartal’da seçim alacak tek aday olarak kendimi görüyorum.Belediyeyi aldık.Herkese dokundurabilen, herkese hissettirebilen,gelen vatandaş kim olursa olsun,neden geldiğini sormadan,içeri gireni hisseden vatandaşı dinleyip, meşru olsun olmasın,elimizden geleni yapmalıyız. Ekibimizle,belediye personeli ile neyi nasıl yaparızı tartışarak.Bunları başkan olduğum zaman uygulayıp, başaracağım.