Sancaktepe’de Başkan İsmail Erdem Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, esnaf gezilerine aralıksız devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanımız, Yenidoğan esnafıyla bir araya geldi. Erdem, “Sancaktepe’yi her alanda İstanbul’un çekim merkezi haline getiriyoruz” dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem esnaf ziyareti ve bölge gezilerini sürdürüyor. Başkan Erdem, son olarak Yenidoğan esnafıyla bir araya gelerek esnafın sorunlarını dinledi. 30 Ekim Çarşamba günü kahvaltılı toplantıda esnafa hitap eden Başkanımız : “Biz klasik belediyecilik anlayışla hareket edip sadece park ve bahçe yapmakla kalmıyoruz. Sancaktepe’nin her noktasında büyük bir yatırımı hayata geçiriyoruz. Böylece Sancaktepe’yi bir çekim merkezi haline getiriyoruz” dedi.

Sancaktepeliler projeleri en yetkin ağızdan dinliyor

Çıktığı bölge ve esnaf gezilerinde vatandaşla birebir iletişim içerisine giren Başkan Erdem, en yetkin ağızdan soruları cevaplıyor. Her türlü projeyi en yetkin ağızdan dinleyen Sancaktepeliler, Başkan Erdem’e sıkıntılarını birebir anlatabiliyor, yaşadıkların sorunlara çözüm için destek talep ediyor. Başkan Erdem, esnaflarla gerçekleştirdiği son toplantıda Sancaktepe’de yapılan belediye hizmetleri ve projelerinden bahsederek:”Eğitimden kültüre; sağlıktan alt yapıya; imardan sosyal dayanışmaya bir dizi faaliyetlerin yürütüldüğü Sancaktepe gelecekte kendinden örnek kent olarak çok söz ettirecek “ şeklinde konuştu. Başkan Erdem, 2015 yılında ilçenin büyük projelerinin tümünün tamamlanacağını belirterek, ‘daha sonra Şehir Hastanesi’nin gelmesi ile birlikte Sancaktepe İstanbul’un en gelişmiş ilçeleri arasında yerini alacak’ dedi.

Başkan Erdem, program sonrası cadde esnafına da kısa süreli ziyaretler yaparak ‘hayırlı işler’ dileğinde bulundu. Başkanımız yoldan geçen vatandaşlara kısa süreli ayaküstü sohbetleri de gerçekleştirdi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar