Şükrü Kontuk: “Operasyonlar ABD Ve İsrail Güdümlü”

- Yorumlar

AK Parti‘de adayların açıklanmasına az bir süre kala Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Kontuk‘tan Başbakan’a sahip çıkan bir açıklama geldi.

Basına yazılı açıklama yapan Kontuk, operasyonları ABD ve İsrail güdümlü olarak niteleyerek Başbakan’a sahip çıktı.

İŞTE KONTUK’UN BASINA YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMA;

ÖZÜNE VE SÖZÜNE GÜVENDİĞİMİZ BAŞBAKANIMIZIN YANINDAYIZ…

Dershane bahanesi ile ABD ve İsrail güdümlü karanlık güçlerin, ihtilal ve çeşitli yollarla yapamadıklarını, Başbakanımız üzerinden Ak Partiyi Bitirme Operasyonu olarak gerçekleştirmektedir.

Ulusal güçlerin; 3. Dünya Ülkelerine ve müttefiklerine uygulattıkları İran’a karşı ambargoyu kendileri el altından istedikleri şekilde silah ve çeşitli malzemeleri farklı yollarla sattıkları ortada iken, gerçek amacın bizim gibi güçlenmeye çalışan ve özellikle de Irak ile yapılan enerji anlaşması, Çin ile yapılan füze anlaşması sonrası ülkemizin her yönden güçlenmesini engellemeye yönelik bir çalışma olduğu aşikârdır.

Bu nedenle; her kim veya kimler adına yapılmış olursa olsun özellikle seçim atmosferi öncesi yapılan ve seçimleri baltalayarak Hükümeti ve haliyle de Ak Partiyi yıpratmaya yönelik bu tür operasyonları şiddetle kınıyorum.

Bize ve bizim gibi Ak Partili olan, tüm ülkesini seven herkesin Başbakanımıza sahip çıkması zaruri bir hal aldığını görerek dik duruşunuzun arkasında olacağımızı bilmenizi isteriz sayın Başbakanım…

Şükrü KONTUK
Ak Parti Kartal Belediye Bşk.
Aday Adayı

x