Kemal Kılıçdaroğlu kendisini protesto eden partiliyi kovdu

- 3 yorum

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini protesto eden partiliyi kovdu.

Kılıçdaroğlu, bağırarak “Ben CHP’nin Genel Başkanıyım. Parti kültürünü benimsemeyen, genel başkanın sözünü kesen derhal burayı terk et kardeşim. Atın onu dışarı. Çıkarın dışarıya. Kim ne derse desin bu partide gençlere ve kadınlara yer açacağım.” dedi.

Bu habere 3 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
Ayten Işcan

n sonunda sakin bir başkanı da bagırtdınızya helal olsun size örgütüm..(:üzülüyorum cok üzülüyorum..

Yaren Cansu

Hiçbir inandırıcılığınız yok Kemal Bey, Kimleri katacaksınız CHP’ye ve kimleri kattığınız ortada. Partinin kimyasını bozdunuz, maalesef sizin sayenizde örtülü ve parelel bir yapı oluştu Atatürk’ün partisinde.Örgütlerden haberiniz var mı?Ne yapıyor sizin MYK’nız?Seçimlere değil kişisşel tercihleirnize göre adaylara kilitlenmiş bir biriniz arasında rant savaşı verip duruyorsunuz partide.Sizin derdiniz Ülkenin iktidarı olmak değil kendi iktidarınızı korumak. Bu anlayış ile Genel Başkan olarak kalırısnız ama asla Başbakan olmazsınız.

Can Akdeniz

Gerçekleştirmiş olduğu Kafasındaki ilkel anti demokratik uygulamaların üzerini uygulamadığı doğru şeyler söyleyerek cilalı ve süslü kelimelerle kapatmaya çalışıyor Kılıçdaroğlu.Kimsenin hakkı ve haddide değildir. vatandaşı kovması