Başbakan ve Bilal’in yeni ses kaydı: Fenerbahçe kongresine müdahale iddiası

Başbakan Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarına bir yenisi daha eklendi. Bu defa konu Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ve Fenerbahçe ile Aziz Yıldırım ‘ı hedef alan yeni bir ses kaydı ortaya çıktı.

Fotospor’un haberine göre; gündeme bomba gibi düşen son ses kaydı Aziz Yıldırım’ın yeniden başkan olarak seçildiği son Fenerbahçe seçimi ve 3 Temmuz sürecinin ardından UEFA’nın tutumuna ilişkin detaylar içeriyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen telefon konuşmalarında; Başbakan’ın Fenerbahçe seçimlerinde Mehmet Ali Aydınlar’ı desteklediği ve Aydınlar’a seçim çalışması sırasında kullanması için direktifler verdiğine ilişkin konuşmalar yer alıyor.

Erdoğan olduğu iddia edilen kişi ayrıca, Fenerbahçe’nin UEFA’dan küme düşürme cezası aldığı ancak kendisinin bunu engellediğini belirtiyor.

Recep Tayyip Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kaydında Erdoğan oğlunun fazla iyi niyetli davrandığı yönündeki eleştirisine karşılık, Aziz Yıldırım’a cezaevinden çıktıktan sonra randevu dahi vermediğini belirtiyor.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar